Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted az normális, ha...

Szerinted az normális, ha valaki azonos nemű előtt nem mer levetkőzni pl. öltözőben zuhanyzóban?

Figyelt kérdés

2019. okt. 31. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%

Normális, hogy senki sem mutogatja magát szívesen vadidegeneknek. Ha nem muszáj, en sem a barátnőim előtt vetkőzöm pucérra.


23/L

2019. okt. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%

Van ilyen. Azt mondják rá: szégyenlős.

(Én speciel nem ilyen vagyok, de miért ne lehetne más az?!)

2019. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Normális.
2019. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom hogy nem merek, csak nem szeretek. Nincs görög Isten testem, és pont ezért mutogatni sem szeretem.
2019. okt. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
A koleszban mi egymás előtt vetköztünk.
2019. okt. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem meztelenkedem szívesen idegenek előtt, de van, hogy elkerülhetetlen, pl munkahelyen sokszor ez sincs normálisan megoldva. Ami fura, hogy azonos neműek előtt sokkal szégyenlősebb vagyok és attól is óvakodom, hogy én magam meglássam őket meztelenül. Nem tudom, ez miért van így. Ha férfi téved be, vagy nyit be mikor öltözöm, az nem hoz zavarba különösebben, a nőkkel van bajom (én is az vagyok és nagyon nem vonzódom a saját nememhez!).

Ugyanígy vagyok a női, férfi orvosokkal is.

2019. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
9%

Nem normális.

Az ilyen gyerek hogyan öltözik át tornaórára?

2019. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%
Normális. Az nem normális szerintem, aki azon problémázik, hogy a másik miért nem pucérkodik.
2019. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne lenne normális? Én is baromi szégyenlős vagyok. Fehérneműre még csak - csak levetkőzök ha muszáj, de ha a melltartót vagy bugyit is le kell venni, akkor már gond van.

Koleszos szerencsére nem voltam soha, de táborban is mindig törülközőbe csavarva vettem le a ruháim a zuhanyzóban, a törülközőt pedig csak akkor, amikor már a fülkében is behúztam a függönyt. Utána pedig csak akkor léptem ki, amikor már pizsama volt rajtam.

Strandon sem veszem le sosem a bikinit a zuhanyzóban, edzőteremből pedig inkább hazamegyek az edzőcuccban, és otthon, nyugodt körülmények közt tusolok.


Ja és nem vagyok kövér vagy narancsbőrös, egyszerűen nem szeretem az ilyen nyilvános öltözőket/fürdőket. Azon kívül hogy nem szívesen vetkőzöm le, fusztrál a meztelen idegenek társasága is.

2019. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
Engem soha nem zavart ha látnak meztelen mai napig sem. 36N
2019. nov. 1. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!