Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik lenne jobb? Kitálalni...

Melyik lenne jobb? Kitálalni vagy a sorsra bízni?

Figyelt kérdés

Adott egy házaspár, amelyikben a nő egy ribi. Egy utolsó alávaló, szánalmas féreg. Velem nagyon gonosz volt sokszor és megcsalta a férjét, aminek én fültanúja voltam. Konkrétan magukra zárták az ajtót a kollégával. Én már nem vagyok ugyanazon a munkahelyen, de mivel tudják hogy tudom, durván lejárattak mások előtt. Annyira, hogy már nincs párom. Azt hazudták neki, hogy megcsalom, a barátaimat ellenem fordították.


Most Karácsony közeledtével, ha már minden mocsoknak le lettem hordva, gondoltam megírom a kedves férjnek, hogy mi történt, persze névtelenül. Nyilván a nő tudná, hogy én voltam, de bizonyítsa be. Már évek teltek el az eset óta. Mi lenne érdemes? Bosszút állni vagy hagyni a sorsra a dolgot?


2020. dec. 4. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Állj bosszút!
2020. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most majd biztosan jonnek a kommentek, hogy nem er annyit, meg milyen gaz, hogy azota ezen kattogsz, meg nem a te dolgod, de en bevallom tokosen, hogy a helyedben azonnal elarultam volna a dolgot. Szerintem is az lenne a helyes, ha nem alacsonyodnal le a szintjukre, de en speciel hiaba tudnam mi a helyes meg a bolcs dontes, nem birnam megallni, szoval ha megkonnyebbulnel attol, hogy bevallalod ezt a balhet evekkel kesobb ismet, akkor tedd meg, de utana tenyleg lepj tovabb.
2020. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!