Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért aláznak meg folyton?

Miért aláznak meg folyton?

Figyelt kérdés

Ha kiteszem a lábam biztos a boltos, a sofőr, a pénztáros ez meg az lekezelően bánik velem megaláz.


Most is eljöttem állásinterjúra, megyek a buszmegállomáson a jegypénztárba megakartam kérdezni X helyre mikor honnan indul és megakartam rá venni a jegyet kártyával.


Erre elkezdett kiabálni, hogy ezren állnak hát ezt az informàciós irodában is megtudom kérdezni. De mondom jegyet szeretnék rá venni, erre hát azt a buszon is meglehet. Egyrészt nagyon mérges voltam nem is álltam le vele tovább. De ez annyira megalázó volt, hogy gondolkoztam írok panaszlevelet vagy elkêrem ott a panaszkönyvet de egy sorryval leráznak.

Én is kivártam a soromat más is tudott volna 3 percet várni ( 6 ember állt utánam előttem meg többen mikor sorba álltam)



Lehet azêrt mert alacsony vagyok és gyereknek néznek


28l



2020. dec. 4. 15:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Szegényke.

Na igen, meg látják rajtad hogy csendes visszahúzódó vagy és azt gondolják hogy büntetlenül beléd kötetnek

2020. dec. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Ez NEM megalázás.

A te fejedben kell rendet tenni - és egyszerűen legyinteni, ha mások nem az elvárásaidnak megfelelően viselkednek.

2020. dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ha sorban álltam meg amúgyis jegyet akartam venni akkor miért kell elzavarni.
2020. dec. 4. 15:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem igenis megalázó ha kiabálnak velem a semmiértm
2020. dec. 4. 16:00
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Ezért mondom, hogy a fejedben tegyél rendet!


Nem lehet ilyen mimózaként élni!

2020. dec. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ha nagy elvárás az, hogy kulturáltan beszéljenek egy másikkal, illetve jelen esetben vevővel hiszen egy szolgáltatásért szerettem volna fizetni akkor elég szar világot élünk, és megérett az emberiség a pusztulásra
2020. dec. 4. 16:01
 7/17 A kérdező kommentje:
És mivel lett volna jobb ja visszakiabálok és verek az üveget? Tehettem volna ezt is, meg persze kioszthattam volna a picsába és aztán?
2020. dec. 4. 16:02
 8/17 anonim ***** válasza:
58%

kMég mindig nem érted....


Te beképzeled magadnak, hogy az egész világ ellenséges veled, és mindenki megaláz...


Ezek napi szintű véletlen történések - az emberek 90++%-a nem foglalkozik vele. MEgtörtént, a köv. pillanatban elfelejtette.

Te meg teóriát gyártasz köré, hogy téged mindenki megaláz.


Csak magadnak teszel rosszat.


Ki mondta, hogy kiabálj vissza????


A "megérett az emberiség" kitételre meg már nem is mondok semmit... :-D :-D

2020. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb küldd el a qrva anyjukba őket. Meglátod, remek érzés!
2020. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Lehet rossz napja volt, és állandóan ezt kérdeznek ...
2020. dec. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!