Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez hogyan lehet? Akkor ez...

Ez hogyan lehet? Akkor ez most igaz?

Figyelt kérdés

Egy srác elvileg utál, ha közel megyek el mellette, úgy tesz mint ha levegőnek nézne, de utána szoktam látni, hogy ha távolabb megyek, akkor néz meg felmér. Olyan is volt, hogy egymással szemben mentünk el, észrevette hogy én vagyok az, maga elé nézett, közben magában somolygott. Mikor egy rendezvényen voltunk akkor láttam hogy a szemével keres engem. Amikor kissé kiöltözök, kaptam már rajta hogy jobban szemügyre vesz, egyszer direkt ránéztem és ő nem nézett el hanem szemmel láthatóan a távolból rám nézett. Elmentem a pulthoz ott is ott termett a közelemben és ugyanúgy nézett. Ekkor mondjuk kifejezetten csinosan voltam öltözve, de natúrban is szokott utánam forogni. Mikor bementem utána ő is eltűnt mikor később visszamentem megnézni hogy ott van-e. Szokás így nézni akit utálunk? Régen szinte lelki társak voltunk, később romlott meg a kapcsolat egy félreértett kissé gyerekes eset miatt.



19/L



2020. dec. 5. 00:24
A kérdező szavazást indított:
Büszke, de tetszem neki, nem utál
Utálhat attól függetlenül hogy néz
13 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Szerinte jól áll neked a távolság.
2020. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább úgy tűnik, hogy te vagy nagyon belezúgva, de miért is ne vetítsd ki ezt rá, teljesen normális :D

"Mikor egy rendezvényen voltunk akkor láttam hogy a szemével keres engem."

Ez tetszik a legjobban. Magyarázd el, kérlek :D

2020. dec. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nézett körbe nagy szemekkel, látszott mint ha valamit keresne és hátra is hátranézett, meglátott és azután már nem keresgélt, feltételezem megtalálta amit akart😂
2020. dec. 5. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!