Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találtál már olyan dolgot,...

Találtál már olyan dolgot, amit a Gyakorikérdéseken böngészve olvastál teljesen véletlenül, és radikálisan megváltoztatott az életedben valamit?

Figyelt kérdés

Gondolok itt akár világnézeti kérdésekre, hozzáállásbeli dolgokra stb.


Olyan dolog, amiről eddig megvolt a véleményed, de itt valaki egy másik megvilágításba helyezve meggyőzött téged az adott témával kapcsolatban. Vagy esetleg olyan új dologra találtál, amit addig nem ismertél, és az életed része lett.


Ha igen, mi az?


2020. dec. 6. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagy változásokat nem hozott a világnézetemben, de ilyen apróságok mindig vannak, pl egy-egy termékről itt hallok hogy az milyen jó, kipróbálom és nekem is beválik. Legutóbb a kutyás kategóriában a lazacolajról olvastam, egy hónapja adom a kutyámnak és nagyon meg vagyok vele elégedve.

Illetve van egy hatalmas változás amit a gyk hozott nekem, ugyanis itt ismertem meg a páromat akivel több mint egy éve együtt vagyunk.

Kérdező, a te életeden változtatott valamit az oldal?

2020. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét példát nem tudok mondani, de rengeteget formált ez az oldal, olyan véleményeket ismerhettem itt meg eddig, amiket az általános ismerősi köreimben nem lett volna esélyem, szóval ilyen szempontból nagyon kedvelem ezt az oldalt.


Talán azt tudnám mondani, hogy 14 évesen megérte a vallás és politika kategóriában böngészni, mert rájöttem, hogy attól, hogy egy adott témában a 2 szembenálló radikális fél a leghangosabb, őket kell általában legkevésbé meghallani és inkább a centrumhoz közelítő személyeket kell észrevenni.

2020. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es pont azt a két kategóriát említetted aminél úgy gondolom, hogy akad néhány ember aki próbál befolyásolni másokat abban, hogyan is kéne gondolkodniuk.Szerintem nagyon

gáz.Bár mindenhol feltűnik néhány megmondó ember.

2020. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A Carbonarat nyers tojásból készítik."

Addig szerettem. Egy világ tört össze bennem. 😟

2020. dec. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves 4.-es


Az a tojássárgája, a carbonara készítés utolsó fázisában (amikor összeöntöd a keveréket a tésztával) úgy átsül teljesen, hogy nem kell félned hogy szalmonellás leszel, vagy bármi bajod eshetne.


De feldobom a tutit: lehet tojás nélkül is carbonarat is csinálni. S nagyjából ugyanolyan marad az íze, talán kicsit tejesebb beütésű lesz. (érthető okokból)

2020. dec. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néhány leírt emberi sors hatásos volt.
2020. dec. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#3 Egyetértek, őket láttam ellenpéldaként, nagyjából ezt akartam közölni a #2 válaszommal, de úgy látom nem sikerült.
2020. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös, köszi szépen! Azóta már utánanéztem, csak amikor először olvastam itt hogy nyers, meglepődtem. 😊
2020. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!