Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miről lehet...

Szerintetek miről lehet felismerni,ha egy nőnek magasabb az intelligencia szintje?

Figyelt kérdés
Apróbb jelekre gondolok,hosszabb ismeretség nélkül.

2020. dec. 6. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs így egy fix recept. Értelmesen beszél, de hosszabb ismertség nélkül ezt sem igazán láthatod.
2020. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A beszédje alapján.
2020. dec. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
8%

Borzalmasan gyorsan olvas, jól megfejti a filmekben,hogy mi lesz a vége, de viccből töltesd ki a mensa iq tesztjét és kiderül...

Mondjuk mond neki,hogy kitöltötted ezt a tesztet és 121 jött ki, van kedved kipróbálni?

2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
2#, plusz ahogyan bánik az emberekkel, a közösségben, a megnyilvánulása, a gondolkodása mind utal rá.
2020. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
Nincs macskája.
2020. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Van macskája
2020. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

1essel értek egyet, szerintem sincs recept.

Egyszer olvastam egy listát, amin fel voltak sorolva hírességek, akiknek magas az intelligenciájuk. Akinél meglepődtem az Shakira volt (benne van a Mensaban is), és nem azért lepődtem meg, mert nem nézem ki belőle, hanem mert a fejemben valószínűleg teljesen más kép élt arról, hogy milyen egy magas intelligenciával rendelkező ember. Hát az akkor megdőlt.

Tehát a lényeg, hogy szerintem akármilyen lehet.

2020. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Unja a "small talk"-ot, vagyis a tartalom nélküli társalgást.
2020. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Meg nem értett emberek, akiket néha hülyének néznek a furcsaságaik miatt.
2020. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4%
Tudatos bőrápolás, tudatos életmód, tudatos pénzköltés, a megfelelő oldalakról tájékozódik, tudományos oldalról közelít meg egy problémát, nem hisz a horoszkópokban, nem olvas női magazint, legfeljebb hogy gúnyolódjon rajta, jó a humora, talpraesett és úgy általában megvannak a forrásai, ha valamit akar, nem pedig csak kérdez bele esztelenül a semmibe, várva, hogy valaki elérakja az infót.
2020. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!