Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok esténként?

Miért sírok esténként?

Figyelt kérdés

Tudom, iszonyatosan hülye kérdés, de egyszerűen nem tudom, mi bajom van.


Semmi okom nincs, ami miatt sírnom kéne, sőt. Mégis minden este, ahogy lefekszem és próbálok elaludni (ami amúgy elég könnyen megy, viszonylag gyorsan el tudok aludni, mélyen, bár nem túl pihentetően alszom) akaratlanul sírni kezdek. Kb 1-2 perc az egész. Nem csak pityergek, hanem "facsarodik a szívem", mintha valami nagy trauma ért volna. Aztán elmúlik és el tudok aludni.


Nem önsajnáltatós "nézzétekmilyenszarazéletem" kérdésnek szánom, nem azért írom, hogy sajnáljatok, egyszerűen választ, miértet keresek, kíváncsi vagyok, volt-e valakinek hasonló "problémája".



2020. dec. 6. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem az adott nap miatt, hogy elmúlt, és hogy nem jön vissza többé?
2020. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magányos vagy?
2020. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi feszültséget így adtam ki egy időben.Elmúlt.
2020. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok a stressz az életedben?

Lehet csak így adod ki.

2020. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet a stressztől. Néhány este velem is előfordult mostanában és elég feszült időszakom van most.

Az is lehet nincs kivel megbeszélned a dolgaidat, nem olyan emberek vesznek körül akikkel jól érzed magad, esetleg lehúzó a munkakörnyezeted vagy magában a környezeted is.De ezek csak tippek lehet érdemes elgondolkodni rajtuk.

2020. dec. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Semmi okom nincs, ami miatt sírnom kéne, "


Dehogy nincs... Ott van utána rögtön a mégis.

2020. dec. 8. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet régebben valami miatt nem sírtad ki magad, pedig nagy szükség lett volna rá.
2021. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!