Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tennél, ha megkapnád...

Mi tennél, ha megkapnád életed munkáját, és befutnál szupersikeresen, gazdagon, majd rájönnél, hogy az egész egy veletlen névcsere miatt tortent?Összekevertek valakivel?

Figyelt kérdés

Tegyuk fel felkeresett xy ugynok facebookon, mert a korabbi szemelyes talalkozo alapjan te voltal az “asu asz”.

Elvallalod a munkat, telnek mulnak az evek, egyre tobbet keresel, es egyre sikeresebb leszel.

Majd kiderul az igazsag.

Eredetileg masnak szantak a munkat (ugyanaz a neve mint neked, es ugyanugy ott volt az x talalkozon).

Fel lehet ezt dolgozni?


2020. dec. 7. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Hát befutottál ember. Még inkább úgy lennék vele, hogy nem is engem választottak, mégis befutottam és megcsináltam.
2020. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen feldolgozni? Az évek már igazoltak, csak egyszer voltál jó helyen, a többi már a saját kemény munkád gyümölcse.
2020. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én se értem a problémát. A valódi munka és az eredmények a fontosak, nem az, hogy kinek sikert jó benyomást tennie az állásinterjú során.
2020. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rohadt szerencsésnek érezném magam, de az eredményim igazolják, ha nem történt volna meg ez a véletlen csere, akkor is végig vittem volna a céljaimat
2020. dec. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talan azert, mert benne van az kisordog a fejemben, amikor megkaptam az uzenetet, hogy mennyire elkepesztoen nagy sikerek varnak ram, es hogy odaig vannak ertem, es emlekszem hogy szinte megszakadt a szivem annyira boldog voltam, es persze, annak orulok hogy vegul tenyleg eljutottam oda, ahol most vagyok, de nem tudom...
2020. dec. 7. 22:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sikeres és gazdag lennék, pont lesz*rnám a világot, benne azt is, hogy esetleg régen összekevertek valakivel. A pénz, amit megkerestem és az, amit vettem belőle, az enyém és az is marad, onnantól pedig nem érdekel az egész.
2020. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy pillanatra elszomlrodnék de 5 percel a hír megtudasa után már azon röhögnék, hogy milyen rohadt szerencsés vagyok. Attól még saját erdememből lettem sikeres elismert.
2020. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szivbol gratulalok! Minden magadnak es a tanulasodnak meg kemeny munkadnak koszonhetsz. A nevegyezes csak egy kis rajtko volt. Nem amiatt vagy csak sikeres. Ne aggodj emiatt.
2020. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A szerencse tartósan soha nem marad fent valódi teljesítmény nélkül.

Lehet, hogy egy beugró vagy egy lehetőség (van, aki "véletlennek" hívja) nélkül nem lett volna esélyed bizonyítani, de a többi már rajtad múlt.


Nem a legjobb példa, de ha láttad a "Nyomás utána!" című Bud Spencer-filmet, ott éppen így kezdődik minden: összekeverik őket két eltüntetett CIA-ügynökkel. A többi meg történelem...

2020. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!