Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek gondoljátok azt az...

Milyennek gondoljátok azt az embert aki más email címéről ír más nevében?

Figyelt kérdés

Milyennek gondoljátok azt az embert aki más email címéről ír más nevében?

Gondolok itt olyanra például, hogy egy kolléganő szabin van, és odaül a gépéhez és mint ha ő lenne a kolléganő, és üzeneteket ír más embereknek?



2020. aug. 26. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem láttam még ilyet, eddig ahol dolgoztam tilos volt megadni a jelszónkat másnak (beleértve a főnököt és a kollégákat), egy céget se láttam még, ahol ezt megengedik, nem is legális így eljárni, szóval több sebből vérzik a sztori.
2020. aug. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én most láttam:D
2020. aug. 26. 14:53
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem. Semmilyen sebből nem vérzik a történet.
2020. aug. 26. 14:54
 4/11 A kérdező kommentje:
A titulusát hagy ne írjam ki az illetőnek, de simán hozzáférése lehet olyan szintű.
2020. aug. 26. 14:55
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor az ilyen kolléga egy idióta, aki normális helyen elveszíti emiatt az állását. Jelenteni kell a főnökségnek.
2020. aug. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Normális helyen akármilyen a titulusa, nem fér hozzá.

Olyan van, hogy más tudja kezelni időszakosan a másik ember e-mail fiókját, és a nevében levelezni, de az outlook, akkor is odaeszi az eredti válaszoló aláírását, vagy címét, nem is tudom pontosan hogyan de láttam már ilyet.

2020. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most eltekintve attól, hogy én sem értem hogyan fér hozzá más fiókjához. Az ilyen ember az aki folyton beleavatkozik mások életébe. Nem biztos, hogy rossz szándékkal, de nincs joga hozzá. A másik is el tudja intézni a dolgait, ha segítség kell, akkor meg szólni fog. Negatív tulajdonság mindenképpen.
2020. aug. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól függ meg van-e beszélve és milyen okból teszi.


Építőiparban dolgozom. engem többször kért már meg kolléga, felettes, hogy a nevében írjak e-mailt. Vagy kisebb-nagyobb cégektől is volt, hogy a helyettesítő kolléga/kolléganő írt vissza.

2020. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem erről volt szó, azóta kiderült, hogy trükközni akart (nem kicsit), csak nem jött neki össze, mert nem ismerte a lépéseimet. Tisztán bukott. Tényleg egy jellemgyenge ember az illető-de nem kicsit.
2020. aug. 26. 18:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Tiszta gáz...
2020. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!