Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tanult, felnőtt nő miért...

Tanult, felnőtt nő miért nevet ki engem a külsőm miatt?

Figyelt kérdés
Szomszédom a csaj egy nagy társasházban. A barátnőjével rendszeresen a pofámba röhögnek ha meglátnak. Pl megáll a lift, kinyilík az ajtó, én kint állok ők bent és elkezdenek nevetni ahogy meglátnak. Vagy olyan is előfordul hogy megyek hazafelé, mögöttem jönnek és szólitgatnak, hogy nézzek hátra. Ha megteszem elkezdenek röhögni mint az állatok. Rendkívül zavaró ez nekem. Csúnya férfi vagyok, tudom magamról, kaptam elég visszajelzést az élettől és a női nemtől. Volt már olyan is akinek udvarolni próbáltam és a barátnőjének küldendő üzenetet nekem küldte el, “ha így néznék ki elásnám magamat vagy zsákkal a fejemen járnék. Nem tudom hogy rázzam le ezt a torzszülöttet” Ez állt benne. De miért kell belőlem így viccet csinálnia egy 25 év körüli felnőtt nőnek?
2020. dec. 8. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert agyilag még egy gyerek. Ha felnőtt lenne fejben akkor nem viselkedne így, és a visszautasítás sem így nézne ki. Szóval ne magad hibáztasd.
2020. dec. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hàt ez nem "felnött nő" kategoria
2020. dec. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csókold meg a liftben akkor abbahagyják.

Ha megszólítanak az utcán, hogy megfordulj akkor menj oda hozzájuk, hogy sziasztok látom nagyon érdeklődtök felőlem és öleld át őket.

Stb. :D

Ha érzékelik, hogy téged nem érdekel ráadásul nem akarják, hogy hozzájuk érj akkor abba fogják hagyni.

De az is lehet, hogy az egyiknek pont ezért fogsz bejönni mert ennyire nem érdekel téged a véleményük és poénra tudod venni. Sose lehet tudni :D



Amúgy meg hiába 25 évesek lehetnek buták. Az emberek 80% -a idióta hiába 20-30-40-50-60.... évesek

2020. dec. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3


Ez így leírva tök jó, mint egy amerikai film, de a válóságban sikoltozás, pofon, esetleg feljelentés vagy fater/bátyj/barát általi fenyítés lenne belőle.


A kérdező önbizalmát kell növelni, és megpróbálni ignorálni az ilyeneket, ha nagyobb az önbizalmad akkor könnyebb kezelni az ilyen helyzeteket..


Tapasztalatból írok.

2020. dec. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kend össze fekáliával az ajtójukat
2020. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést zaklatás miatt.
2020. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!