Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elsősorban Felnőttek! Van itt...

Elsősorban Felnőttek! Van itt olyan, aki fiatalkorában keményen tanult, de mostanra bejött neki az élet?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, az egész fiatalkoromat a tanulásra szántam (most 22 vagyok), és néha elég rossz érzés, hogy a nőzés része kimaradt eddig az életemből. Szeretnék olyan lánnyal összejönni, akihez érzelmileg kötődöm, csak ugye a másik oldalról a hormonok is dolgoznak... Aki hasonló cipőben járt, tudna pár szót írni az életéről?

2016. jan. 11. 02:56
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem mire gondolsz "bejött élet" alatt és ha a csajozásra élezted ki a kérdésedet akkor miért ebben a kategóriában tetted fel.


Nem tudom milyen szakot végeztél a 4 év alatt, de ha olyat, amivel a kezdő fizetésed van legalább 300 ezer nettó (vagy ha nem a szüleiddel/nem saját lakásban élsz, akkor inkább 4-500), akkor inkább ezt a vonalat javasolnám, ha már ennyit belefeccöltél.


Tudom, hogy ezért lepontoznak majd, de NORMÁLIS lányt is keresel komoly kapcsolat céljából, a leggyorsabb és leghatékonyabb módja a tapasztalatgyűjtésnek a rosszlányok.hu


Igényes, tiszta, lakásos lányok, óvszerrel, orvosi papírral és többségük ad barátnő feelinget is meg kipróbálhatsz velük ezt-azt.


Mivel itt tetted fel a kérdést nem vagy benne kicsit sem az éjszakai életben, ilyen emberek számára pedig nagyon veszélyes terep. Ittas, kigyúrt állatok bekóstolnak, bulizós csajok leveszik, hogy nem vagy közéjük való, a skalpvadász csajoknak akiknek imponál, hogy újonc vagy a pasijuk veri le a vesédet, a mindenkivel összefekvő drogozós, részeges csajoktól meg hamarabb kapsz nemi betegséget, mint igényes prostiktól, akiknél lefürdesz előtte meg Listerinnel szájat öblögetsz csók előtt és gumival történik az aktus.


És nem utolsósorban, ez egy életstílus ami vagy hagyod, hogy beszippantson, vagy sosem érsz el sikereket.

2016. jan. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Ja, és ha nem vagy kellően laza, akkor vagy ráállsz a drogokra vagy nagyon rosszul fogod magad érezni, mert 22 évesen már nem változik az ember személyisége annyit.
2016. jan. 11. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

14-21 éves koromig depressziós voltam egy hülye tini szerelem miatt, főleg a tanulásra koncentráltam, de nem a suliban! otthon önállóan kezdtem el foglalkozni a programozással...ma már 3 szakmám van ennek köszönhetően, 2 éve főállásban dolgozok és elég jó lehetőségeim vannak...

már nem vagyok depressziós, van barátnőm is...

minden rajtad áll! tegyél azért amit el akarsz érni!


22F

2016. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Bevallom kicsit összeszedetlenül írtam le a leírást, így jöttek a gondolatok. Arra voltam kíváncsi, hogy ki az, akinek hasonló időszaka volt (nem feltétlenül csak a nőhiányra gondoltam, mint nehézségre, de ebben a korban a legtöbbünknek szerintem ez elég kényes tér), és a végén megoldódott neki a szakmai- és a magánélet is. Nem pontozok le senkit, mindenkinek a véleményére vagyok kiváncsi, nem azt várom el, hogy olyanokat írjon, ami nekem tetszik.
2016. jan. 11. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

nálam középsulinál kezdődött a depresszió, aztán a családom is széthullott, szóval 2 oldalról bedőltem, de egész jól jöttem ki a végén, szerintem sokkal erősebb lettem ezáltal...


22 évesen még nem vagy lemaradva semmiről! csak később tapasztalod meg ezeket a dolgokat...

2016. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor úgy látom ez az időszak másnak is nehéz volt, nem csak nekem. Egyedül az élethelyzet változó, de ettől senkinek nem könnyebb, vagy nehezebb, mint a másiknak. Köszi a válaszokat, ment a zöld mindenkinek
2016. jan. 11. 19:09
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Valahogy értem mire gondolsz.


Na most én nem fejeztem be az egyetemet pedig előtte kis iskolás koromtól kezdve iszonyatosan sokat tanultam, a szüleim nagyon szigorúan vették ezt és igyekeztek később arra az útra terelni amihez a legnagyobb érzékem és tehetségem van. Mivel nekem jól ment a matek és érdekelt az építészet így arra tereltek hogy menjek mérnöknek és erre készüljek. Amikor leérettségiztem pontosabban amikor megkezdtem a 12. osztályt akkor apám mondta hogy egyenlőre ne erőltessem az egyetemet, inkább menjek építőipari technikumra tanulni hogy azért az alapokhoz is értsek meg sosem árt ha mellette van szakmám hogy a kis dolgokat is tudjam mert ő szerinte később az lesz a legjobb ha saját céget alapítok és erre próbált irányítani. akkor le is tettem a technikumot sikeresen és jelentkeztem egyetemre, mellette meg kisebb munkákat vállaltam hogy legyen pénzem valamennyi hogy mégse a szüleim fizetéséből éljek 21 éves koromba legalább is ne teljes egészéből. Akkor ugye előtte én megállás nélkül tanultam fiatal koromba és pihentem, nem jártam el társasággal szórakozni meg bulizni mert a szüleim azt nevelték belém hogy a tanuláson kívül semmi doglom nincs csak pihenni, és ne járjak bulizni mert azzal csak ossz társaságba kerülhetek és lezüllött munkás lehetek aminek semmi értelme. Így persze hiába próbáltam csajozni volt is egy nagy szerelmem de pont ezért nézett le hogy szerinte egy stréber vagyok aki állandóan tanul és őt is erre akartam irányítani hogy tanuljon mert így lesz belőle valaki. Persze annak a lánynak már 20 évesen bejött az élet mert egy szem érettségivel kocsmát nyitottak a bátyjával ott ismerte meg a barátját és persze betegre keresi magát. Főleg nyáron amikor szabadtéri részt is tudják működtetni és kisebb rendezvényeket, koncerteket szerveznek kis helyi zenekarokat hívnak meg néha néha népszerűbbeket és a nyári szezon alatt megkeresi azt amiből télen is nyugodtan megtudna élni, de azt a pénzt okosan félre teszi és már igaz egy új házat nulláról még nem, de egy régi lepukkadt házat már újítottak fel annyira hogy igaz 80 négyzetméteres 2 szobás teljesen átlagos de olyan szinten sokat költöttek rá saját erőből hogy azt sokan megirigyelték, de nem sajnálják tőle mert annak ellenére hogy vezeti a kocsmát és ki is szolgál embereket akár 16 órán át, meg mellette időnként besegít anyja vegyesboltjába a másik faluba úgy hogy motorral jár át amikor jó idő van mert autót csak akkor akar venni ha már teljesen kész lesz a háza szóval őt meg is kell becsülni. Én irigykedtem rá mert ő negyed annyit tanult mint én és ilyen jó sok mindent elért. Persze ez nem friss történet ez 2007 ben történt meg előtte. Persze én akkor abban az évben jelentkeztem egyetemre és szeptemberbe is kezdtem el alig 21 évesen. Akkor utána az egyetemet sajnos nem fejezhettem be mert 2 fél év után hirtelen be kellett erősen segítenem a szüleimnek mert apám egy baleset miatt életmentő műtéten esett át ami miatt másfél évig lábadozott meg azóta is rengeteg kisebb műtétje volt és végül leszázalékolták így muszáj voltam valamit keresni de az egyetemet ott kellett hagynom. Akkor elmentem a helyi szupermarketbe pénztárosnak és árufeltöltőnek ott is keményen dolgoztam de zavart hogy a nálam fiatalabbak és a korombeliek már többet dolgoztak mint én, és hosszú tartós párkapcsolatban élnek, valakinek már gyereke is volt, és mindig eljártak bulizni, szórakozni és nem panaszkodtak annyit hogy így meg úgy rossz nekik. Akkor lettem mérges és úgy döntöttem beletojok az egészbe és az akkori kollégáimmal elmentem bulizni meg jól érezni magam. Igaz anyámék dühösek voltak rám de igyekeztem nem elszórni a pénzt és tudtam viselkedni, ennek köszönhetően rengeteg barátom lett és elmentünk túrázni, kirándulni, szóval éltük az életünket jól éreztük magunkat és akkor ismertem meg életem első barátnőjét aki az igaz szerelmem lett mert egyszerűen totál odáig vagyok érte. És akkor 2014 októberében após jelöltem egy építőipari cégnél dolgozott mint építésvezető, és mondta hogy ezzel a végzettségemmel tapasztalat nélkül nem sokat érek de álljak be mellé segédnek mégis több pénzt kaptam 20 ezerrel mint a boltba ő megtanít mindent és akkor lehet már saját csapatom akit vezethetek még több pénzért addigra én is valamennyire kikupálódok és akkor tervezik a kollégája hogy nyugdíjba megy.

Persze ez már 2015 májusában volt akkor léptem előre, és akkor a főnököm mondta hogy ő úgy látja alkalmas lennék vezetni egy céget így mondta hogy álljak be mellé mivel az egyetlen gyereke teljesen más céget vezet, és mondta hogy nem akar ebbe belebonyolódni ha apja nyugdíjba menne és másra bízná, eladni nem nagyon akarta idegennek, engem kedvelt, meg mondta hogy fiatal vagyok és szerinte több érzékem lenne a céget vezetni meg intézni a dolgokat mint brigádot vezetni és állni felettük. Persze még csak társ vagyok még van pár éve a főnökömnek nyugdíjig, de apránként mindent megtanít és már most nem keresek olyan rosszul. Nekem most kezd igazán jól alakulni az életem igaz még nem vagyok 30 éves de pikk pakk annyi leszek, hamarosan gyereket szeretnénk a barátnőmmel mert a barátnőm 34 évesen már vágyik rá, meg persze a szüleim is szeretnének unokázni mert a húgomnak nem lehet gyereke, sajátja biztos nem, a bátyám meg nem akar.

2016. jan. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kérdéseddel leírtad kb. az én történetemet is.

Egész általánosban+gimiben végig kitűnő voltam, 2 nyelvvizsga, utána egyetemen mérnök szak amivel köv. félévben végzek. 22 vagyok én is.


Bulizás kb. 0, csak a tanulás minden más helyett. Közben pedig a körülötted lévők élvezik az életet, ismerősök rokonok kérdezgetik, hogy van-e már barátnőd, stb.

És mellé a folyton visszatérő érzés, hogy valamit nagyon elb*sztál. De majd lesz jobb.


off: Az #1 válaszolót szívesen meghallgatnám, milyen végzettséggel lehet 22 évesen 3-4-500 nettót(!) keresni. Mérnökként ez olyan 200 körül van.

2016. jan. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem érdemes mások életéhez hasonlítani magad. Mindig lesz, aki többet keres, jobb a szakmában. De nem tudhatod, nekik milyen problémáik vannak az életben. És ha a többség bulizik, nem jelenti azt, hogy boldogak is. Én hiszek benne, hogy a végén valóra fogom váltani az álmaimat. Csupán kíváncsi voltam, ti hogy álltok hozzá ehhez a dologhoz.
2016. jan. 14. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!