Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed? Köszönöm...

Mi a véleményed? Köszönöm előre is válaszod.

Figyelt kérdés
Nagymamám szerint az ember megszületik,, csecsemő, gyermek, óvodás , iskolás, közép iskolás, majd felnőtt, munkás, szülő, nagyszülő, ez az élet rendje. És úgy gondolja nincs se pokol se mennyország. A poklot csak egyház találta ki féljenek az emberek, ő is katolikus de úgy gondolja senki nem jött vissza konkrétan nem tudni mivan a halál után, és szerinte tele van a hit gyülekezete meg egyéb szekták manipulacioval és mossák az emberek agyát, mama mindig azt mondja: légy jó ember, kedves , segítőkész mások iránt, és ha van masvilag a Teremtő jó helyre küld.
2020. dec. 8. 17:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
A nagyanyád bölcs ember!
2020. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
A nagyanyádnak tökéletesen igaza van, jóval okosabb, mint sok fiatalabb valaki.
2020. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
fejezd már be
2020. dec. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem van gonosz, amit azért nem szabad kenyelembol tagadni, mert akkor teljesen védtelen vagy ellene.

Legyél jó ember és segíts másokon, ezek jó alapok, de egy katolikusnal szerintem kevés. Eleve ott a tízparancsolat, ami úgy kezdődik, hogy imadd az Urat.

A pokollal kapcsolatban mármint hogy van-e ott valaki azt hiszem az egyház sem ad rá választ. De lehet hogy azért mert rossz a kérdés, és mi emberi lenykent egy fizikai helynek képzeljük el, ami a halál után értelmetlen.

Én így nem értek egyet teljesen a nagymamaddal, de ettől még élhet Istennek tetsző életet.

2020. dec. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek vele
2020. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%
Okos ember a nagyanyád, Peti. Kár hogy te nem rá ütöttél, hanem az anyádra.
2020. dec. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ha elegszer jelentjuk a kerdezot, akkor megkapja majd ugy is a jutalmat. Nem unod meg, hogy minden nap felteszed ugyan azt a kerdest?


Igy pokolra fogsz jutni, hehe.

2020. dec. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Le vagyok maradva, ki a kérdező? :D
2020. dec. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

8, minden nap kiír 5-10 kérdést. Mindig olyasmi a címe, hogy "Mi a véleményed?" vagy "Mit gondolsz erről?"

Ő egy fiatal fiú, hol 20, hol 21, hol 22 évesnek mondja magát. A szülei kb 10 éves korában elváltak, ő és az anyja a nagyszülőknél él azóta. Az anyja szellemi fogyatékos, szerintem amúgy ő is, illetve ő le van százalékolva, a látásával és a hallásával is probléma van. 4 órában dolgozik, és teljesen kivan hogy milyen igazságtalan az élet.

A probléma az hogy minden kérdésben a nagyszülőket szidja akik befogadták őket, és ha valaki nem ért vele egyet, azt a lehető legocsmányabb stílusú privátokkal bombázza. De ilyen "húzzam anyádat a fa..." stílusúakkal, tényleg a legundorítóbb amit el tudsz képzelni. De ő hatttalmas szentfazék, közben ennyi gyűlölet van benne, kicsit ellentmondásos.

Asszem ötösre lefeleltem FodorPetiből 😄

Remélem látod mielőtt törlik.

2020. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#8-as, + mindig megkérdezi, hogy szerintetek x,y,z dolgok bűnnek számítanak-e.
2020. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!