Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az,ha a pasi...

Mit jelent az,ha a pasi azután akar velem találkozni,hogy megoldotta a problémáit? Ez rosszat jelent és ez kamu?

Figyelt kérdés

2020. dec. 9. 07:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelenthet jót is. Zűrös időszaka van, nem tudna rád figyelni, nem akar a problémáival terhelni, pláne belevonni.
2020. dec. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán lehet hogy nincs rád ideje jelenleg.

Én most adtam le a szakdogámat. Az elmúlt 3 héten úgy éltem az életem, hogy 24 órát fenn voltam, aludtam 8 órát, megint 24 órát fenn és így tovább. Közben napi 2x kimentem enni, 1x voltam vécén, a többi meg munka volt. Esélytelen lett volna bárkivel is találkoznom, szerintem ugyan azt mondtam volna mint amit leírtál.

2020. dec. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy ez nem egy lerázós duma? Mert tegnap meg hazament mert egy másik megyében lakik ami sokkal messzebb van és ha arra volt ideje,hogy hazamenjen velem is lenne ideje találkoznia nem?
2020. dec. 9. 07:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehet félévente megy haza, és gondolom nem félévente akarod hogy találkozzatok.

Lehet lerázós duma is, mondjuk annak elég gagyi, nem értem hogy miért nem mondá meg az igazat.

2020. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy tudsz-e segíteni a problémáiban, akkor majd kiderül, hogy mik a szándékai.
2020. dec. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy lerázós duma mert akkor úgy fogalmazott volna, hogy tudtad volna hogy elküldött. Problémái lehetnek amit előbb meg kell oldani.
2020. dec. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 curios man ***** válasza:

Alkalmi partnert szeretne a személyedben szerintem.

nem felnőtt, és nem akar szembesülni azzal,hogy megmondja neked, mert az kellemetlen volna.

ígyhát semleges kitérő válaszokat ad, amivel jegelhet.

majd ha úgy hozza a véletlen, akkor simán előhúz a talomból.

szerintem!

mennyi idős ő és mennyi vagy te??

2020. dec. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!