Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szavazzatok ! Mi a legirritáló...

Szavazzatok ! Mi a legirritálóbb, legidegesítőbb hang a számodra, ami miatt kivonulnál a Világból, vagy a falat kaparnád ?

Figyelt kérdés

#hang #káros #hallás #zaj #kellemetlenség #a Világból kirohanni, annyira idegesítő
2020. dec. 9. 23:41
A kérdező szavazást indított:
Mentő sziréna
Kisgyerek ordibálása tömegközlekedésen
Csecsemőbömbölés
A kréta csikorgatása a táblán
Csámcsogás
Petárda durranás, dörrenés
Fogorvosi fúró zaja
Horkolás
A tányéron az evőeszközök csikorgatása
Női sikoly, sipítás, hiszti
98 szavazat
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Amikor felszállok a buszra, zenét akarok hallgatni és leül mellém egy ismerõs és beszélgetni akar. De a gyerekek/csecsemõk sikítozásai is. 29/f
2020. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a tesóm hangosan pislog (kattog a szeme??), és amikor gondolkodás közben a nyálát visszaszívja. Na ezek megőrítenek.
2020. dec. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Amikor valaki csak úgy képes enni azzal a rohadt villával, hogy végighúzza minden egyes alkalommal az első-felső és alsó fogai között mikor veszi kifelé a szájából. Az ilyennek remélem úgy elkopik, hogy örökké érzékeny lesz a hidegre és a melegre is.


A másik pedig amikor valaki zsinórban minimum 3x tüsszent. Nem érdekel, hogy allergiás valamire, vagy mi baja. Sajnálom az illetőt, de ettől függetlenül ugyanúgy idegesítő.


Vagy ide tartozik még, amikor valaki hangosan nyel.

2020. dec. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Vékony emberi hang.Sajnos annyira idegesít ha egy ember ilyen hangon beszél, hogy nem akarom megismerni se, csak utálom amiért egyáltalán megszólal.Volt ilyen kolléganőm.Fogalmam sincs mit mondott mert annyira ideges lettem, hogy nem is tudtam figyelni.
2020. dec. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedésben nem csak a csecsemők, hanem a velük gügyögve beszélő drágalátos anyuka, valamint az egymással/telefonon fennhangon pofázó összes idióta is mind-mind olyan szegmens, amelyektől ki tudnék rohanni a világból. A romlott nyugaton minden vonaton vannak csendes zónák, ahol nincs pofázás, csak csönd és nyugalom. Ott lehet tanulni, olvasni, aludni, gondolkozni. Magyarországon nem lehet.
2020. dec. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Mind egyszerre. De leginkabb: csecsemosiras, kisgyerekek sikitozasa, horkolas, evoeszkoz csikorgatasa.
2020. dec. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki a körmét húzza azon a fényes felületű papíron, és ilyen nyikorgó hangja van.
2020. dec. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik, de a horkolast en meg akkor sem birom elviselni, ha eppen nem aludni vagy koncetralni probalok, hanem csak ugy elvagyok. Egyszeruen annyira idegesit, hogy olyankor majd' felrobbanok a duhtol. Sajnos a parom pont ilyen horkolos, ezert is vagyok ebren mar megint egesz ejjel.
2020. dec. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8-as: Fogd be az orrát.
2020. dec. 10. 01:12
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Lehet hogy le leszek feminácizva, vagy mit tudom én, de nem tehetek róla: HANGOS férfinevetés.
2020. dec. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!