Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ha egy pasi azt...

Mit jelent ha egy pasi azt mondja nem tudja miért beszélget egy lánnyal? Hogy lehet azt nem tudni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 05:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek beszélgetni szoktak.
2020. dec. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudja, vagy lusta megfogalmazni a választ, ezért letudja egy "nem tudom"-al a témát, semmint gondolkodjon rajta.
2020. dec. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mármint azt mondta baratok vagyunk aztán meg,hogy nem kell neki több barát de rám nem tekint máshogyan szerintem. Akkor kérdeztem meg miért beszél velem akkor.
2020. dec. 10. 06:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Lusta megfogalmazni ezért találgatva, de megpróbálom helyette: értelmes vagy, szórakoztató, vicces, unaloműzésre használ, van véleményed, jó vitapartner vagy, esetleg többet érez, de lehet megakar csak húzni ezért írta, hogy ne gondolj még barátságra se.

Meg még kb kismillió oka lehet. Nem tudjuk, nem vagyunk Ő. Most ezzel ugyanúgy nem vagy előrrébb, mint eddig, de legalább agyalhatsz hogy jó vagy rossz értelembe mondta e 😀

2020. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Érzi,hogy nem lesz több mint barátság,hiába szeretné,de vonzódik hozzád jó veled beszélgetni.

Ergó többet akar,csak fél,hogy elutasítod és nem beszéltek többet.


Én is voltam így. "Nem is tudom miért beszélgetünk még" Aztán csak megmondtam,hogy többet szeretnék barátságnál.

2020. dec. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Pff, én is így vagyok ezzel, egyszerűen csak néha jó vele (de igazából bárki értelmessel) beszélgetni, de ennyi, sokkal szorosabb kapcsolat val.szeg nem lesz köztünk.


F

2020. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában ez valami divat, hogy többet képzeltek bele jelentéktelen dolgokba? Beszélget veled, nahát. Unatkozik. Te vagy elérhető. Jó veled dumálni. Te vagy a húsz közül az egyik, akivel beszélget. Ettől még nem szerelmes beléd.
2020. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta akar majd találkozni is csak előbb rendezni akarja a dolgait. Nem tudom ez mennyire lehet igaz.
2020. dec. 10. 08:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaaaaj, a dologrendezgetős téma. Mindent értek :D
2020. dec. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9-es: Ezt hogy érted?
2020. dec. 10. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!