Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy reagálnátok...

Lányok! Hogy reagálnátok arra, ha a pasitok azzal a lánnyal beszélgetne, akit ti utáltok, és ezt a pasi is tudja, és annak ellenére csinálná?

Figyelt kérdés
2019. jan. 6. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Én féltékeny típus vagyok nagyon ilyen témában.

Én minden bizonnyal szeretnék megbizonyosodni hogy nincs szikta köztük mert ha elkezdeném mondogatni h tuti felé kacsintgat kiváncsi lesz... Én finoman intézném vele négyszemközt hogy kopj le, ő az enyém.

Ő sem örülne ha számára olyan férfivel társalognék aki számára versenyt jelentene a személy.

De ha mondjuk 8 éve ismeri és tényleg nyomatékos barátságuk van abba nem rondíthatok bele de akkor id ott van a románc esélye ha nem figyelsz eléggé. Nincs a két nem között barátság van egy bátyám legjobb barátja egy lány volt és 9év ismeretség után egyszer cuccoltak a csaj fakép a bátyám elcseszte a kapcsolatát egy numeráért...

Szóval én a lánnyal tisztáznám ha szemétkedésből meg próbálná lenyulni neki kampec. Ha a párod sem állutja le magárol hanem hagyja vagy tartózkodik a nyomulás megállitása végett lépj ki a kapcsolatból

2019. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A kapcsolatban szerintem nagyon fontosak a kompromisszumok. Hogyha nem arról van szó h azzal a lánnyal régóta, már a ti kapcsolatotok előtt is jóba volt és akkor is beszélgettek, akkor nagyon rosszul esne nekem is és elmagyaraznam neki h képzelje a helyet a te helyedbe. Én úgy gondolom h egy rendes kapcsolatban ez nem vita tárgya és a másik fél változtat rajta. Ha nem akkor sajnos azon én el gondolkoznek h az a lánnyal való beszélgetés miért fontosabb neki.
2019. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Abszolút helyzetfüggő.

Függ attól, hogy miért utálom azt a lányt/nőt, a páromnak milyen kapcsolata van vele (szóval például ismerték egymást régebbről?) fontos dologról beszélnek-e vagy csak össze akar vele haverkodni a semmiből, stb stb...


De ha azt vesszük, hogy nem szoktam a semmiért, vagy piti dolgokért utálni másokat, csak jó indokkal (de még akkor is inkább csak elhatárolódom tőlük, nem pedig egyenesen utálom őket) a páromnak pedig nem lenne jó oka vele beszélni, akkor rosszul esne.

Nyilván mindkettőnknek megvan a saját élete, és barátkozhatunk akivel akarunk a másik engedélye nélkül, de azért a nap végén mégis csak egy csapatnak kéne lennünk, és nem szép dolog a "másik felünk" ellenségeivel összehaverkodni.

Nem lennék féltékeny, vagy ilyesmi, de rosszul esne. Ha a páromnak jó oka lenne utálni valakit, és nem csak az, hogy csunyán nézett rá kétszer az illető, akkor alap, hogy nem kezdenék el összepuszizkodni vele, amint alkalmam adódna rá.

2019. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki, hogy hagyja abba. Ha nem tenné, szakítanék.

Szerintem akkor is hasonlóan reagálnék, ha előttem is ismerték volna egymást, mert ahhoz, hogy valakit én megutáljak, tényleg elég szemétnek kell lenni velem, és én személy szerint nem tudnék fordított helyzetben olyannal jópofizni, aki a párommal szemétkedett. Ha ő ezt nem érzi így, akkor nem vagyunk egymáshoz valók és jobb is, ha különválunk.

2019. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Felrobbanek. Anno. Ma mar felnottem. Aldom az eget hogy ezt a gyerekes feltekenyseget kinottem 30 eves koromra. De 26 evesen meg allatira tudtam szenvedni, egy ilyesmitol. Ma mar tudom, hogy onbizalom hiany volt, buta gyerekes felfogas... soha tobbe azt a szintet ne! :D
2019. jan. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
42%
A párom nem a beosztottam, azzal beszélget akivel akar. Ha ennyire nincs bizalom, ha ennyire be akarod korlátozni akkor nemsokáig leszel a barátnője
2019. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Beszélgethet más lányokkal, hiszen ő sem tiltja meg , hogy beszéljek más fiúkkal. Csak szimplán neki sem esne jól, ha olyan fiúval beszélnék akit ő nem szeret, és én ezt tiszteletbe tartom. Ennyi
2019. jan. 7. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!