Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy szabaduljak meg ettől az...

Hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől? (Félelem? Görcs? Megalázottság?)

Figyelt kérdés

Adott egy személy, aki az életemben felettem áll, meghatározó személy a következő másfél évben még legalább.

Úgy érzem, hogy nem kedvel engem, ami magában még nem is baj, de mások előtt megalázóan beszél rólam (másokkal is csinálja, nem csak velem). ((Aki talpat nyal neki, azt szereti, én nem tettem, valószínűleg ezért nem kedvel, plusz az első benyomásom se volt a legjobb, mert izgultam, de ezután jobban is megismerhetett... De ugyanúgy lenéz. Nem tudom hogy segítene-e a helyzeten a jópofizás, de ez meg én két külön dolog.))

Igazából nem is igazán érdekel a vele való kapcsolatom olyan nagy mélységekig, de azon a szinten vagyok már, hogy ha csak rá gondolok, gyomorgörcsöm lesz, eltölt a félelem.

Azonos neműek vagyunk és nem tudok megszabadulni a személyétől még egy ideig, de utána nem találkozok vele. Szóval kb 1,5 év van még hátra, de nem szeretném ezt így folytatni. A leglényegesebb, hogy hogy tudnám ezt a félelmet oldani/kiküszöbölni? Vagy nem is tudom milyen érzés ez, de leginkább ezzel tudom leírni.



2020. dec. 10. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért áll feletted?
2020. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert függök tőle valamilyen szinten még kb 1,5 évig, de utána szerencsére nem. De most az a lényeg, hogy ezt a görcsös, rossz érzést hogyan lehet ,, eltüntetni,, addig?
2020. dec. 11. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős ez az érzés.

Próbálj meg erősnek látszódni, aki leszarja amit monddd ha gyerek az illető vágj neki vissza, ha tanár (en azt vettem ki a beszédből) akkor hagyd, legyel csendben, de ha nem szamit bele jegyedbe akkor vagj vissza, hívasd be a szuleidet, hogy veled nem bánhat igy. Nem tidom kiről van szo pontosan, de hasonlóképp viselkedj es ugy jo lesz.

2021. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából felnőtt oktatásban a tanárom. (Bár magamat inkább fiatalként jellemezném, neki meg már gyermeke is van...)
2021. jan. 30. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!