Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi érdekli a mai fiatalokat?

Mi érdekli a mai fiatalokat?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy online oktatás alatt nem tanulnak, nem készülnek, vagy csak lemásolják a házi feladatot. Mi érdekli őket?
2020. dec. 11. 11:33
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
(Általában) A másik nem.
2020. dec. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
A mai fiatalok Többségét hidegen hagyja a tudomány minden ága.
2020. dec. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
A Youtube és a TikTok.
2020. dec. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Bármi, ami számunkra értelmetlen sületlenség, és a telefont kell vakirgálni hozzá.
2020. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
A digitális, masszírozható kütyük. Kicsi hányadukat a kocogás, kutyatartás. Ámítástechnika. Néhányan szeretnek pancsolni a konyhában is. Intrika. Arányaiban kicsi hányadukat az általuk fejlődésként értelmezett fejlődésre való igény.
2020. dec. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Bármi más. Én is ilyen voltam, játszani szerettem a gépen vagy haverokkal lenni, vagy lovagolni menni, bármi, csak ne tanulás legyen.

De hogy a maiakba mi a motiváció... egyszer tuti, hogy mindenki kevés munkával sok pénzt akar keresni. Mindenki meg akarja mutatni, hogy ő valaki, illetve az isnta- tik-tok facebook vonalon a külsőségek lettek a fontosak, meg hogy ki mit gondol róluk. Aztán még ott van egymás piszkálása, szekálása, a szerelmi életük, mások szerelmi élete, pletykálkodás... stb

2020. dec. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok minden érdekel, pedig én is ilyen voltam. Akkor még nem tiktok volt, hanem haverozás, barátnőzés, császkálás, iszogatás, koncertek. Bármit tettünk, de sokan nem tanultunk annyit, amennyi az elvárt volt. Szinte semmit sem használtam azóta sem az iskolából rám ragadtakból az eddigi életemben az idegen nyelvet kivéve. Normális munkám van és nem vagyok teljesen retardált azért. :)
2020. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%
De jó. Új ok amiért lehet ócsárolni a fiatalokat.
2020. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bokavillantás.
2021. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!