Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi életet még titeket ebben...

Mi életet még titeket ebben az életben?

Figyelt kérdés

Engem már a szó szoros értelmében semmi sem,22 éves vagyok de már nem számít semmi,csak vagyok és vegetálok.

Pontosan nem tudom mikor kezdődött? Mint ha 18 éves koromban kezdtem volna érezni először.

Hiába próbáltam érettségi és egy szakmának mondható valami után tovább tanulni egy új szakmát 2 évig bírtam aztán abba hagytam mert nem szerettem,be regisztráltam a munkanélkülibe majd egy idő után el végeztem 2 okjet amiből az egyiket szerettem úgy mond,aztán újra be jelentkeztem munkanélkülibe aztán találtam egy teljesen másfajta munkát ahol nem sokat voltam 3 hetet mert korona miatt el küldtek,mondanom sem kell újra munkanélküli voltam. Nyugat Magyarországon találtam egy másik munkahelyet 1 hónap munkanélküliség után,ott dolgoztam 4 hónapot, onnan sokszor voltam kint külföldön de egyszerűen nem bírtam,rám tört a magány mert egyedül voltam és a szorongás is ami egyre rosszabb lett,teljesen bio robott lettem mert már szinte semmin sem gondolkodtam,aludtam,dolgoztam,ettem.

Újra be jött ez a korona ezért haza jöttem de nem ez volt a fő ok,egyszerűen ki léptem a komfortzónámból és még jobban azt éreztem hogy semmi értelme az életemnek,egy nagy darab nulla vagyok,sok kérdéssel a világ felé mint az ovisok.

3 hónapja itthon vagyok,próbálkoztam egy munka hellyel de mást vettek fel helyettem mert ugye az a valakinek a valakije volt.

Kicsit össze is törtem mert telefonon közölték,próba napokon ezt nem mondták.

Itt a karácsony és már legalább 4 éve semmi hangulatom hozzá,de még a szülinapom sem érdekel,pénz sem motivál,egyszerűen semmi sem számít, ha ki dobnak itthonról az sem érdekel akkor legalább végre le zárhatom az életemet.

Nagyon defektes és szánalmas egy ember vagyok,lusta vagyok már olyan szinten mert nem látom az értelmét semminek sem,azt viszont tudom csak annak van értelme aminek te adsz de egyszerűen hiába próbálkoztam több éven keresztül nem sikerült ezért feladtam.

Ezt csak úgy le írtam hogy tudjátok miért is fogalmazódott meg bennem ez a kérdés.


Mi az, ami miatt érdemes élnetek?

Kort és nemet is írjatok légyszíves!



#élet #terv #motiváció #cél #Mi éltet titeket?
2020. dec. 11. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Én a leírtak alapján nem értlek, de ha neked 22 évesen és már több éve nincs értelme az életednek, akkor orvosi eset vagy - bántás nélkül! - és ideje lenne felkeresned egy szakembert, mert később csak még rosszabb lesz.
2020. dec. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az éltet, hogy nem tart örökké.
2020. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg ha neki állnál segíteni? Esetleg alapítványoknál vagy állatokon? H próbáld a világot jobbá tenni egyszerű emberként. Ott meg ismernél több embert, barátokat találnál.

Esetleg későbbiekben egy utazás vhova, tengerpart. Sok szép látnivaló van a világon. Pár keresés esetleg még? Házasság, gyerekek, karrier?

2020. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
50 évesen, az életközépi válságnál mi lesz veled ha 22 évesen már meg vagy akadva?
2020. dec. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Azt hiszem, fogalmad sincs arról, milyen az, ha igazán meggyötör az élet. 22 vagy és máris fel akarod adni?

Csak azt írhatom, amit tapasztaltam. 18 évig éltem olyan szülőkkel, hogy lelki roncs lettem. Leléptem, de tíz évbe telt össze szednem magam. Közben szültem egy halott gyereket és egy másikat elvetéltem. Túléltem egy akut vakbélgyulladást, egy májfertőzést és egy agresszív rákot, amire csak 3 hónapot kaptam az orvostól.

Hogy mi tart még mindig életben közel az 50-hez? Az, hogy bármi is történt, mindig jöttek jó napok, felejthetetlen élmények, új emberek. Terveim is voltak, vannak. 60 éves koromra le akarom futni a maratont, meg akarok tanulni angolul és mindenekelőtt élni akarok.

Tedd ezt te is!

2020. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves férfi vagyok és mostanáig az öngyilkosságomat terveztem. De mivel nagyon szeretem az állatokat, így arra gondoltam, hogy el megyek majd külföldre dolgozni, aztán remélem sikerül sok pénzt összeszednem és a pénzemből kutyusokat fogok tartani. Én mindig arra vágytam, hogy legyen saját családom, de sosem kellettem egy nőnek sem. Sajnos barátaim sincsenek. A kutyák viszont többnyire örülnek nekem, itt a faluban is szoktam simogatni kutyusokat, akik szeretnek engem. Ha lesz majd több kutyusom is, akkor mindent megfogok adni nekik, lesz mindnek külön kutyaháza és lesz sok szép labdájuk, meg csipogós játékuk, hogy boldogok legyenek. Ha ez meg lesz, akkor végre egy nagy boldog családban fogok élni, a kutyáim lesznek az én családtagjaim. Szóval miattuk akarok élni.
2020. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Engem a remény éltet, hogy nem hal ki a jó helyesírás. Ma már vagy 50 kérdést elolvastam és azokból kettő kérdező írt helyesen... Te nem vagy köztük.
2020. dec. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
A szeretet éltet. Az, hogy szeressek és szeressenek. A többi mellékes.
2020. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy segíthessek másokon és legyenek jó barátaim, a mostaniakat megtartani. Szeretnék gyerekeket, de persze a megfelelő embertől, aki úgy érzem megérkezett, csak még az idő nem jött el. Egy diplomának nagyon örülnék, kislány korom óta az a vágyam, hogy pszichológus legyek.


Lány (kor nem publikus)

2020. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Én is sokáig vegetáltam. Átéltem sok mindent, jót és rosszat, de nem voltam sosem boldog igazán.

Végül aztán családom lett, és most boldog vagyok, a gyermekemért, a családomért élek.

A #8-as jól mondta! A szeretet a lényeg, hogy szeressünk, és szeressenek.

2020. dec. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!