Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van/volt olyan ember a környez...

Van/volt olyan ember a környezetetekben aki annyira idegesített titeket, hogy meg tudtátok volna verni?

Figyelt kérdés
Kereskedelemben dolgozok, napi szinten rengeteg emberrel találkozom, van sok visszatérő vevőnk is. Szerencsére eddigi életemben csak egyetlen embernél (egyik exemnél) éreztem úgy, hogy annyira idegesít, hogy fel tudnám pofozni. Állandóan kifogásokat keresett a hülye viselkedésére, mindent félremagyarázott, mindig úgy akarta beállítani a dolgokat, hogy neki legyen igaza. Közbe simán csak szerencsétlen és lusta volt. Persze hiába próbáltam neki segíteni, egy idő után feladtam, mert beláttam hogy egyáltalán nem fogadja meg a tanácsokat. Ugyanazokat a hülyeségeket csinálja újra és újra, aztán csodálkozik hogy miért sz.r az élete. Olyan szintű haragot váltott ki belőlem, amit addig még nem tapasztaltam. Nem bántott a kapcsolatunk alatt, én kezdeményeztem a szakítást. Csak néha rám ír hogy vagyok, de már nem is válaszolok neki, mert olyan szinten idegesít a töketlensége és a nyavalygása. Nem rossz ember, nem agresszív, ezért se értem miért vált ki belőlem ilyen indulatokat. 28/N
2020. dec. 11. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2020. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van egy.
2020. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van is,volt is.Az exedre azért vagy dühös,mert valaha szeretted,és még nem tudtad teljesen elengedni.
2020. dec. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb emberrel így vagyok. Az emberiség nagyobb részét fel és lepofoznám.
2020. dec. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!