Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha szugerálom magamat, hogy...

Ha szugerálom magamat, hogy jól vagyok és boldog vagyok akkor jól leszek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 13. 16:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha nem fokuszalsz ra már az is jó
2020. dec. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban leszel, de önmagában ez kevés. Alapvető hiányosságokat nem lehet önszuggeszcióval áthidalni.


De ha annyiról van csak szó, hogy valami miatt rossz kedved van, de szeretnél derűsebb lenni, akkor segít, sőt, az erőltetett mosolygás is.

Még hatásosabb, ha vidám zenéket hallgatsz.

2020. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából igen! Mert te saját magad teremted meg magad a saját hiedelem rendszered alapján! Például nem az számít mások mit gondolnak rólad, az számít te mit gondolsz magadról. Nyilván el híheted amit gondolnak rólad és megteremtheted a hiedelemrendszeredben. Mert semmi nem jöhet létre nem maradhat fent és nem változhat meg csak a megfigyelő azaz az Isten vagy Teremtő vagy Univerzum által. (Is-TE-n vagy Is-tenmagad régiesen)
2020. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!