Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legrondább, legbántó...

Mi volt a legrondább, legbántóbb, legalpáribb, vagy legsértőbb, amit a fejetekhez vágtak, vagy tettek veletek?

Figyelt kérdés

És éreztétek, hogy bosszút akartok állni?


Nagyanyám nekem egyszer vallásos ember létére józanul, teljes szellemi frissességgel azt mondta, hogy a testvérem miattam szellemi fogyatékos.

Ha érdekel valakit, a visszavágást később leírom.


2020. dec. 13. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ezt nagyanyad se gondolhatta komolyan
2020. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ird le pontosan mit mondtal, amire az volt a valasza a nagymamadnak.Talan szovegkornyezetbe teve jobban megertheto, miert mondta. Nem hiszem, hogy elozmeny nelkul, csak tett egy ilyen kijelentest.

Teljesen artatlan vagy a dologban, de van egy esely, hogy ket magzat kozzul az egyik eletre valobb. Talan csak errol tett egy megjegyzest, amit nem kellett volna. Elhiszem hogy nehez ez a helyzet.

2020. dec. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Gratulalok, ez az igazi magyar virtus. Bosszu, visszavagas igazi magyar virtus, csak azt nem ertem, miert nem nyugszol meg. meg mindig, evek mulva is, miert kell ezen duhongeni az igazadat keresni.

Nem beszeltel tobbet vele, a temetesre se mentel el, megbosszultad, most mar erezd magad jol. Nyugodj meg ha tudsz.

2020. dec. 14. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nem dühöngök, nem keresem az igazam, mert már akkor megtaláltam.


Csak érdekel, mások miket éltek át.

2020. dec. 14. 10:17
 15/16 anonim ***** válasza:

Qrulok, hogy megtalaltad a nyugalmad.



Ha erdekel masok miket eltek at, leirom az enyemet. Boldogan keszulok a karacsonyra, szeretem a nagymamam.


12 es 13 vagyok

2020. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

- apám többször cédának, cafkának nevezett veszekedés közben tinikoromban, kb. csak szitokszóként (konkrétan 23 éves koromig szűz voltam, és sosem öltöztem k...s módon)

- "hova hízol már, te hájas disznó?" (egészséges BMI-vel, olyan anyától, aki 2x akkora volt, kint én)

- szüleim elkezdték mondani, hogy öcsém mennyivel jobb, mint én, mert ő nem képes hazudni senkinek... amiről ők is tudták, hogy full kamu, mert öcsém is hazudozott, csak könnyebb volt engem megpróbálni ezzel megfélemlíteni (és nem jókedvemben hazudoztam, hanem mert az igazságot sem értékelték soha, és a hazugsággal azt kerültem el sokszor, hogy kék-zöldre verjenek)

meg úgy nagyjából öcsémmel való kivételezés

- ja, ha már itt tartunk, a folyamatos verés gyerekkoromban apróságok miatt (pl. megkértem szépen, kulturáltan apámat, hogy hadd kezdjem el fél órával később a leckét, mert szeretném befejezni a tévén akkor menő sorozatom következő részét)

2020. dec. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!