Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan jellemeznéd 2020-at ?...

Hogyan jellemeznéd 2020-at ? Milyen metaforát használnál rá? Mit vársz a 2021-es évtől, milyen lesz ? Csinálsz újévi fogadalmat ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Saját szemszögemből átlagos.
2020. dec. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

2020: Váratlan volt, és meglepő, mint túristahajónak a torpedó.

2021: Még szarabb lesz, de ezt legalább már előre tudjuk. Soha nem teszek újévi fogadalmat, mert eddig még egy évem sem úgy alakult, ahogy magamban elterveztem. Ha 1 év múlva ilyenkor életben leszek, az már bőven jó lesz.

2020. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kína győzelme, USA veresége
2020. dec. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Nekem kicsit előrelépés volt.


Plusz sokat jelent a home office és távoktatás miatti időnyereség, nomeg én boldogabb, kiegyensúlyozottabb vagyok így. Ezért is lett a 2020-as nyaram magamhoz képest igen mozgalmas.

2020. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
A tavalyi évemhez képest sokkal jobb.
2020. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Érzelmileg nem a legjobb (nehezen bírom a korlátozásokat, mert a depressziómat leginkább kimozdulással, kulturális programokkal tudom kezelni, erre meg nem igazán volt sok alkalom idén; meg egyedülálló vagyok, de romantikus típus...), más területeken döbbenetes módon jó volt (lakást vettem, előléptettek, 23 kilót leadtam), még COVID idején is.


2021: igazából semmit nem merek remélni a következő évtől, mert minden attól függ, hogy lesz-e újabb covid-hullám, hogyan alakulnak a számok.


Fogadalmaim:

- megtanulok jobban főzni

- fogaimat végre normálisan megcsináltatom

- tovább viszem a fogyókúrámat

- belekezdek vmi itthon is végezhető hobbiba (olvasáson, filmnézésen kívül), amennyiben még 2021-ben is korlátozások lesznek

- normálisan berendezem, csinosítgatom az új lakást

- igyekszem minőségi és klasszikus könyveket olvasni és filmeket nézni (többek között, nem kizárólagosan)

2020. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még korai ezen kérdés, van még hátra jónéhány nap, amiben bármi történhet még...
2020. dec. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: Szerintem sok érdemleges dolog már nem fog történni az Évben a Karácsonyon kívül.
2020. dec. 14. 18:27
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem speciel jó évem volt a tavalyi a sok negatívum ellenére. Home office-ban kezdtem el nagyobb hangsúlyt fektetni a mozgásra (amit előtte ki nem állhattam) és az egészséges(ebb) étkezésre, így nyárra már elég jó alakom lett. Leérettségiztem, jó eredményeim lettek a szóbeli hiányának ellenére, fel is vettek egyetemre. Egy kivételével minden vizsgámat teljesítettem és jó átlagot sikerült produkálnom. Az önbizalmamnak jót tett, hogy márciustól nem volt suli. Nyáron összejöttem a jelenlegi párommal. Összességében elégedett vagyok azzal, amit ki tudtam hozni az évből.

Idénre már beterveztem januárra egy eü. vizsgát, C1-es angol nyelvvizsgát. Nyáron szeretném végre letenni a forgalmit is. Ha ezeket teljesíteni tudom, már lesz okom a boldogságra. :)

Boldog újévet Mindenkinek!

2021. jan. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!