Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megrendült az emberiségbe...

Megrendült az emberiségbe vetett hitem, az idei évi viselkedésüket látva. Más is van így? Hogy lehet ezen továbblépni? Nem akarok embergyűlölő remetévé válni idővel...

Figyelt kérdés

Nem csak magyarokra értem, szerte a világon az emberekre (figyeltem mi megy máshol). A WC-papír láz (és az az miatti bolti verekedések), az 5G körüli hülyeségek, mindenféle csalók "ellenszerei" a vírusra, egyes helyeken az emberek egymást mószerolták be a rendőrségen ha a másik ki merészelt lépni a lakásból, stb.

A politikusokra (pártállástól és országtól függetlenül) szintén: "jön egy vírus 99%-os túlélési aránnyal, mit csináljunk? azt amit mindenki más, csesszük szét a saját gazdaságunkat és az egészségesek életét azzal hogy bebörtönözzük őket a lakásaikba, vakon kövessük a WHO naponta változó utasításait majd amikor az (érdekes módon 8 hónap után) kijelenti hogy a lezárások nem működnek zárjunk le mindent csak azért is, hátha nem ment csődbe még minden helyi vállalkozás (miközben az Amazon és társai rekordokat döngetnek profitban). De persze mi magunk szegjük meg a saját előírásainkat amire még csak magyarázkodni se fáradunk mert nekünk lehet. Meg a BLM tüntetőknek, Antifás huligánoknak, magyar focicsapatoknak, stb." Az átlagember meg főjön otthon a levében a másfél szobában, munkanélküliségben, kezeletlen rákban, depresszióban stb. miközben a celebek osztják az észt a luxusvilláikból hogy "we are in this together", a média pedig esküszik hogy a tüntetések márpedig békések (az égő autók és betört kirakatok pedig a véletlen szüleményei).

Az amerikai választásról meg nem írok mert az előválasztástól kezdve az egész szürreális volt (és mert ez nem a Politika kategória).

Az egész világ olyan lett mint egy South Park epizód ami nem akar véget érni és nehezemre esik ezek után komolyan venni a szereplőket. Az emberi természet olyan aspektusait láttam 2020-ban amit lehet hogy legszívesebben nem akarnám észrevenni. Mintha tényleg nem lennénk mások mint egy rakás ösztönlény aki túl nagyra tartja magát de b.romi könnyen megvezethető.



2020. nov. 26. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
Én inkább a magadfajták miatt csalódtam nagyot az emberiségben.
2020. nov. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig is tudtam, hogy az ember ilyen.
2020. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell napi 16 órában rá függeni az internetre, hanem élni kell a magad életét és sokkal boldogabb leszel...
2020. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Fiatal vagy, igaz?

Nem kell embergyülőlővé válni, de ne is várj túl sokat az emberektől. Mindannyiank esendők vagyunk, hibázunk. Egyikünk fején sincs rajt a mindent tudás kalapja, és ráadásul önzők, bizonyos mértékig egoisták is vagyunk.

2020. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van ebből South Park külön kiadás, és az egész más szempontból vizsgálja a helyzetet, mint te.
2020. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

jól szólsz.

az nekem is feltűnt,hogy több országban több ezres tüntetések meg zavargások vannak a virus mizéria ellen és sehol nincs a hírekben,mintha nem is történtek volna meg.


amúgy a többi országban azért kisegíti az állam a vállalkozókat,főleg a legnagyobb veszélyben lévő kisvállalkozásokat.


ilyen mint mo n,hogy be kell zárni,de ugyanúgy fizesd a bérleti díjat vagy takarodj,sőt végrehajtót küldünk rád 1 hónapon belül ha van bérleti díj elmaradásod az üzleted után a bezárás miatt,csak nálunk van.

úgymond hungarikum.

2020. nov. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

#6

"ilyen mint mo n,hogy be kell zárni,de ugyanúgy fizesd a bérleti díjat vagy takarodj,sőt végrehajtót küldünk rád 1 hónapon belül ha van bérleti díj elmaradásod az üzleted után a bezárás miatt,csak nálunk van.

úgymond hungarikum."


Ez meg úgymond baromság!

Ha magántulajdont bérelsz, akkor ahogy a világon mindenütt annak a tulajdonosával kell egyezkedj! A magántulajdonosok meg nem jótékonysági intézmények sehol.

Az állam a moratórium kívül egyéb védelmi konstrukciót nem írhat elő!

2020. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

7-hez

...és elvileg még az is jogsértő, hogyha valaki nem fizet, akkor államilag elő van írva a tulajdonosnak, hogy nem vághatja ki a francba!

2020. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy lehet felülkerekedni, ha az ember szemethuny. Mindent és mindenkit megváltoztatni úgysem lehet.

Élem az életemet, megtalálom ebben a magam szintjén a szépségeket, ami miatt érdemes és a lehető leginkább kerülöm azokat az embereket, akik semmilyen szinten nem férnek bele az értékrendembe. Néha elképzelem magunkat egy érdektelen remete családként, akinek a feje fölött kinyírja magát az emberiség.

2020. nov. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

7es.

a kerületek vagyonkezelő társaságairól és ezek üzlethelységeiről írtam és az önkormányzati üzlethelységekről.


azok az ismerőseim akik magán személytől béreltek/bérelnek,ott 99%ban a bérbeadó ajánlotta fel,hogy amíg be van zárva természetesen ne fizessen.

2020. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!