Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha valaki függ...

Mit gondoltok, ha valaki függ valamilyen élvezeti szertől,akkor mennyi időnek kell úgy eltelnie hogy nem nyúl az adott dologhoz addig,amíg megszűnik a függőség?

Figyelt kérdés

Pl. ha valaki rendszeresen füvezik.Létezik olyan hogy egy rendszeresen füvező ember abbahagyja x ideig a szer használtatát,majd utána képes arra hogy csak alkalmanként használja anélkül hogy újra visszaállna?


Köszönök előre is minden segítséget azoknak akik értenek ehhez és kommentelnek!



2020. dec. 14. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a nyugtatókhoz értek, 10 évig függő voltam. Nagyon nehezen tudtam elhagyni ezeket, mert súlyos fizikai elvonási tüneteim voltak, remegés, szorongás, hányinger, szédülés, stb, stb. És a gyógyszer (ami inkább kábítószerként működik) az összes elvonási tünetemet 5 perc alatt elmúlasztotta. Miután elhagytam, kb 6 hónapig meg volt a sóvárgás, de kibírtam. A fizikai elvonási tünetek tovább, kb 2 évig tartottak, de lelkileg ekkor már nem vágytam a gyógyszerre. Attól függ, hogy kinek mekkora az akaratereje. Valaki 2 napig sem bírja gyógyszer/alkohol/drog nélkül, más meg soha többet nem nyúl hozzájuk. Tökéletesen emlékszem a belazult, nyugodt állapotra amit a gyógyszerek adtak, de kibírom nélküle, mert más örömeim is vannak.
2020. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugtató,altató,cigi is volt 1 éve az életemben.Aztán jött az elhatározás,hogy babát szeretnénk párommal és ez akkora erőt adott,hogy letettem az összes káros szenvedélyem.3-4 hónapig nagyon nehéz volt,de utána szépen lassan minden rendbe jött és nem hiányzik egyik sem
2020. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!