Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A cigányok más országokban...

A cigányok más országokban hogyan viselkednek/mi a véleményük róluk?

Figyelt kérdés
Most nem a Magyarországról külföldre vándorolt romák érdekelnek, hanem akik eleve oda születtek.Ők tudnak békében élni a többségi társadalomban, beilleszkedtek, dolgoznak?Vagy hasonló a helyzet mindenhol velük mint Magyarországon, nem csak itt vannak ezek az áldatlan állapotok?

2020. dec. 17. 20:07
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Ugyanaz, mint otthon. Öregezés, betörések, átverések."


18-as vagyok.

Ugyanezekre gondoltam én is. Fegyverhez jutni Amerikában nem nagy szó, most ezt tegyük félre. A fent említett bűncselekményekkel az igazán nagy bűnözői csoportok nem szennyezik be a nevüket (kivéve az átveréseket). Az olasz maffia, akik tényleg labdába rúgnak sosem fognak "öregezni". Tipikus roma bűnelkövetési formák ezek. A profi bűnözői csoportok közt biztos nem jegyzik a romákat, nincs ezeknek olyan profi összehangolt és országosan összehangolt működésük, mint az olaszoknak/oroszoknak/albánoknak stb.

2021. febr. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

21-es: Dehogy nincs, pont ez a baja az FBI-nak is. Ugyanúgy "klán alapon" szerveződnek, mint a dél-amerikaiak. A keményebbje benne van a drogüzletben is.


[link]


A probléma annyira akut, hogy Tucker Carlson is szentelt pár percet a "mindenhová piszkító cigányoknak" a Fox News-on. Ebből sajnos már csak az ajvékolás lelhető fel, mert persze ez "rasszizmus".


[link]


Ha valaki nem vágná, Carlson ideát a jobboldali tévés újságírás atyaúristene, minden idők legnézettebb műsorvezetője. Egy időben még azt is pedzegették, hogy indulnia kéne az elnökválasztáson.

2021. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!