Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nehéz barátkozni egy...

Tényleg nehéz barátkozni egy olyan emberrel aki sokat nevet?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon vidám vagyok, szeretek nevetni, szeretem a vicceket és nagyon sokat szoktam nevetni. Természetesen ha bárkinek rossz napja van, vagy valami szomorú történik akkor nem, tudom mikor kell abbahagyni, de egyébként nagyon sokat nevetek. De mégis gyakran megkapom, hogy nem kellene. Ti barátkoznátok velem, örülnétek egy ilyen társaságnak?
2020. dec. 17. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ha valaki vidám. Inkább, minthogy folyton letargikus állapotban legyen és engem is lehúzzon a negatívságával. Avval van a baj, ha valakivel nem lehet komolyan megbeszélni semmit, mert annyira ilyen röhögcsélős ember, és nem vesz semmit se komolyan. De maga az hogy sokat nevet valaki, az nem jelent semmit.
2020. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nehéz. Mert ez a világ tele van savanyú emberekkel, meg kesergőkkel és még a végén elrontanád a napjukat, ha látnák, hogy te jól érzed magad! :)
2020. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezetfoghatunk.. 🤝😃
2020. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!