Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy hozzhatnám magamba...

Hogy hozzhatnám magamba helyre a dolgokat ?

Figyelt kérdés
Középsuliban volt egy lány,aki szerelmes volt belém.Szép volt,de nem volt az esetem,én belekerültem egy gonoszkodó brigádba és szegény lányt gyakran bántottuk,volt hogy bezártuk a raktárba vagy én ellene uszitottam a többieket ( szerintem nem is tudja hogy részben miattam bántották).2 év után otthagyta a sulit,mert lelkileg kikészült.Felnőttünk,én egyenruhás lettem és múltkor kórházba kellett a feladatom miatt bemmeni,amikor ott megláttam.Várakozott köszönt is egy halk sziával én vissza köszöntem neki,de nagyon elszégyeltem magam.Úgy érzem bocsánatott kellett volna kérnem azért a 2 évért.
2020. dec. 18. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, mert jobban éreznéd magad.És lehet, hogy ő is.

Biztos nem tudja miért történtek vele a gonoszkodások.

Még a suliból is elment.

2020. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Legközelebb bocsánatott kérek tőle.Akkor hülye voltam,ő meg már az öngyilkosság szélén volt,mint utólag kiderült.
2020. dec. 18. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán lesz még rá alkalom.

Lehet nem találkoztok.

Ismeretlenül is sajnálom.

2020. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!