Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tagja voltam egy kőműves...

Tagja voltam egy kőműves csoportnak,rombolás után újjáépítettünk mindent,ilyenkor csodáltunk amit teremtettünk.Szoktátok csodálni az új világba épített dolgokat?

Figyelt kérdés

Alsó rendű tag voltam.Munkám és ezáltal sok pénzem mindig volt, mert a világ különböző pontjaira hívtak minket,hogy építsük újjá az adott területet.

feladatom az adott terület vezetőivel felvenni a kapcsolatot és a rombolást irányítani.Sokszor ez nem tetszett az embereknek.Mi nem tudtunk mit csinálni erre leszerződtünk a munkánkat mindig elvégeztük.Sok mindenféle mendemondát csináltak abból miért vagyunk egy adott területen,újjáépíteni mindent.

Mikor az emberek kimérgelődték magukat hogy ott vagyunk dolgozni, már beletörődtek a változásba.Megújul minden, ami eddig régi volt.

Néha történik baleset, mikor az átalakítási munkák során megsérül pár ember azok megint összeesküvést sejtenek minden mögött, pedig csak a terv szerint végezzük a munkát amivel megbíztak.

Mikor kialakult az új világ az adott helyen, a megrendelő szemlére veszi, kijönnek az adott terület gazdái, és kifizetik a fizetséget.

Pár évtizedig csináltam ezt a munkát,be kiléptem, egy csendes szigeten élem már minden napjaimat.

megfordultam az utóbbi időben Szíriában, Afganisztánban, 90es években Jugoszlávia területén,Ukrajna keleti részén,legutóbb Hegyi Kabarah térségében volt kisebb átalakítás, ahol új világot kértek.

Néha elrepülök ezek a térségek fölött és megcsodálom miket építettünk.

szoktátok a tv-ből vagy élőben nézni milyen új dolgok épülnek most a világban, és miként hat a spirituális fejlődésetekere?


2020. dec. 19. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem volt jo.
2020. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom végig olvasni.

Én burkoló vagyok, és egyébként igen, sokszor csodálom azt amit én építek.

2020. dec. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!