Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kudarcok esetén meddig kell...

Kudarcok esetén meddig kell kitartani és mikortól kell belátónak lenni, hogy mégsem erre van az én utam?

Figyelt kérdés

Ha bármi más jól megy, akkor nem vagyok béna. De ha valami 10 éven át nem sikerül, sőt egyre rosszabb (legyen az lakásfelújítás vagy házasság akár) meddig "dicsőség" a fel-nem-adás és mikor kéne "jóshoz-táltoshoz-boszorkányhoz" fordulni, hogy miért nem sikerül, sőt dönt romba az a valami? Kell-e ez nekem a "fejlődésemhez"?

(Megoldást találni muszáj lenne. Ja, és kihez-mihez érdemes fordulni? Tavaly kínomban életemben először lefutottam a félmaratont, sőt háromszor egy hónapon belül, de nem billentem helyre ennyitől...Anyám bármiben támogatna, a pap csak prédikál, a pszichológus csak hallgat, boszorkány meg fizetés után közli, hogy az átok oldás után én még simán újra elronthatom magam. Tényleg csak a házi pálinka az egyetlen "azonnal oldódó, olcsó, univerzális oldószer" minden problémára? Megbízható, gyors, környezetbarát, kellemesebb, mint a kenderkötél az ember nyakára. Legszívesebben világgá mennék, de Csernus azt mondta nekem, hogy az ember a démonait mindenhová magával viszi...Segítség! Én normális, boldog, hasznos ember akartam lenni!)



2015. jún. 8. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ez mindenki számára kérdés, csak van, aki komolyan veszi, van, aki meg nem. az emberi élet döntések sorozata, ki így, ki úgy egyensúlyoz. tudom, könnyű mondani, de úgy próbáld meg szerintem, mintha egy társasjáték lenne, amit meg akarnál nyerni. de akkor is csak játék.
2015. jún. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
úgy értve, hogy játék, amit élvezel.
2015. jún. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A kudarc azt jelenti, hogy nem próbálkoztál eléggé.
2015. jún. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből egyáltalán nem jött le, hogy mi a gondod, úgyhogy nehéz bármit mondani. Annyit mindenesetre tanácsolok neked, hogy "jóshoz-táltoshoz-boszorkányhoz" ne fordulj. Időt, pénzt, energiát pazarolsz vele, és csak a hülyeség felé terelnek. Átkok nincsenek.
2015. jún. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Minden annyit ér, amennyire szükséged van rá, és addig kell érte küzdeni, amíg megéri. Az ember akkor mond le valamiről, amikor belátja, hogy a megkövetelt áldozat értékesebb, mint a kitűzött cél.
2015. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Ozmium42 ***** válasza:
A 4. válaszhoz csatlakozom.
2015. jún. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Legoman ***** válasza:
Az életben küzdeni kell. Ez a te utad, hisz, ha nem kell küzdeni, és menni, akkor hogy akarsz előre jutni?
2015. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha vannak barátid, akik előtt önmagad lehetsz, mindened megvan.
2015. jún. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Hallgass a szívedre, hogy mit mond. Hogy maradj, csináld-e tovább vagy menj. A legfontosabb kérdés, amit fel szoktam rakni magamnak ilyen helyzetekben, hogy később megbánnám-e ha ezt vagy azt csinálok. Próbálok mindig úgy cselekedni, hogy később ne húzhassam magam azzal, hogy mi lett volna ha mást csinálok! :)
2015. jún. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fish1 ***** válasza:

Ez sok dologtól függ. Pl., hogy konkrétan mi a problémád, mit tettél eddig azért, hogy sikerüljön, hogy tetted (csak ímmel-ámmal, komolyan, vagy görcsösen), és mi az, amit másképpen kellene csinálnod, stb.

Kevés az info a konkrét válaszhoz.

2015. jún. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!