Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire normális ha szeretnék...

Csakegysajt95 kérdése:

Mennyire normális ha szeretnék valakinek a csicskája lenni? Ha boldoggá tesz hogy más helyett megcsináljak valamit?

Figyelt kérdés
Valamiért annyira boldoggá tesz hogy mások helyett megcsinálhatok valamit. Hozd ide vidd oda. Voltam egy helyen és csakhogy ne kelljen a srácnak kimozdulni a szobából bevittem neki az innivalót, rágcsát stb. Miért van ez? De ezt a vágyam se elégíthetem ki olyan sokszor :D kb hiányzik hogy valakit kiszolgáljak 😂😂 ha esetleg akadna itt jelentkező akinek megtehetnék ezt azt szívesen vállalom. Pest megye előnyben, 25 éves lány vagyok. Életkor...hát a sokkal idősebbekkel nem tudok nagyon mit kezdeni de nem nagyon korlátozom le. De nem szexuális jellegű kapcsolat! Mindegy lány vagy vagy fiú. 😂😂😂

2020. dec. 19. 13:03
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Kinyílt a csicska a zsebemben.
2020. dec. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Főzhetnél nekem estére valamit, meg mosogathatnál utána.


Bp, 30/f.

2020. dec. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Akkor azt parancsolom, hogy hozz nekem egy pizzát, de azonnal.


Amúgy van ilyen, én irányítani szeretek nagyon, de csicskáztatni nem engedi a lelkiismeretem az embereket, szóval többnyire viszonzom más dolgokkal. :D


Ha nem lennék 99%-ig biztos benne, hogy kamu a kérdés, én benne lennék.

21×f

2020. dec. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kár hogy nem Pécsen laksz, megcsinálhatnád helyettem a káposztás tésztát, semmi kedvem megcsinálni.
2020. dec. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy nehéz állást, és ott kapsz egy olyan domináns főnököt, akit simán szolgálhatsz.
2020. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
40%

Részemről teljesen normális dolog ez, sőt...

Én is vágyom rá, hogy csicskáztassanak és azt is szeretném, ha közben rendesen meg is aláznának akár egy társaság is.

Szívesen lennék talpnyaló csicska, lábtörlő, köpőcsésze, szemetesvödör, vagy bármi, amit parancsolnak.

Komolyan írom, nem trollkodom.

Ez van.

2020. dec. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!