Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 5-ös skálán mennyire bízol...

5-ös skálán mennyire bízol meg az emberekben, ha az 5 a teljes mértékben, az 1 pedig a semennyire ?

Figyelt kérdés

2020. dec. 20. 20:15
A kérdező szavazást indított:
5: Teljes mértékben
4
3
2
1: Semennyire
66 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak azokba tudok megbízni akiket ismerek.
2020. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azokban sem bízom, akiket ismerek, mert gyenge emberek, nem tudnak uralkodni magukon, mások előtt kifakadnak, vagy pletykásak.
2020. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet általánosítani, mert egy adott ember sem egyformán megbízható mindenben. Lehet, hogy megbízom abban, hogy visszaadja a kölcsönadott tollat, de nem bíznám rá, hogy egy haldokló hozzátartozómat felügyelje.
2020. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1es vagyok


Kifelejtettem, hogy én csak 3 embert ismerek...

2020. dec. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Részemről vagy teljes bizalom van, vagy semmilyen.
2020. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Metionin ***** válasza:
A legtöbb emberben semennyire, a nagyon közeliek is max 4-es de 5 nincs, még én magam sem.
2020. dec. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok csalódás árán már 1.
2020. dec. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy miről van szó. Például, ha egy fontos feladatot kell megtennem, amiért én vagyok a felelős, akkor az lehetőség szerint nem bízom rá másra. De pl az érzelmeimről, gondolataimról bárkinek képes vagyok beszélni, nem érdekel, ha olyan információt tud meg rólam, amit mondjuk mások nem mernének elmondani magukról. Ennek az az oka, hogy ezekkel csak érzelmileg tudnának visszaélni, tönkretenni, max a haverjaiknak elpletykálnak. De nem érzelmi szempontból semmit sem tudnak tenni. És mivel érzelmileg nem lehet tönkretenni, mert már kiskoromban életbe lépett egy védelmi mechanizmus, ezért szórakozva figyelem, és várom, ahogy visszahallom amit nekik mondtam. Vagy csak épp érdekel ki mit reagál, ha elmondom. Érdekes nekem ezeket megfigyelni.
2020. dec. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!