Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért osztja meg az ember a...

Miért osztja meg az ember a sok nyereményes csacsiságot? Az egyik ismerősöm is napi szinten osztja a hotelszoba nyereményeket. Mintha nem futná neki egy hétvégére. Nagyon cringe dolog ez szerintem.

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hisznek a csodában,reménykednek,veszteni valójuk nincsen,végül pedig nem kerül semmibe.

Én ilyenkor le állítom a követést.

2020. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mért ne? Gondja senkinek nem lesz belőle, senkit nem zavarnak vele, akit meg mégis az kiköveti őket. Nem azon van a hangsúly hogy telik-e rá vagy nem, hanem ad egyfaja boldogságérzetet mikor téged sorsolnak ki.

Én is szeretek rész venni rajtuk, igaz inkább fizikai nyereményekért. Kisebb szervezeteknél nyertem is már jónéhány dolgot az évek alatt. Jó érzés volt.

2020. dec. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amikor egy nap 5 hoteles ilyet oszt meg legszívesebben már befizetném egy wellness hétvégére a pasijával együtt.
2020. dec. 21. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Engem is be fizethetnél egy wellness hétvégére,ha gondolod te is el jöhetnél.
2020. dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sorba allok, ha kell meg meg is osztok elotte 5 nyeremenyjatekot
2020. dec. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Mert nyerni akar. Azért, ha valaki reális nyereményjátékokat oszt meg, azzal szerintem nincs semmi gond. Egyszer kíváncsiságból kiakarom próbálni, hogy 1 héti mindenféle ilyet csinálok és nyerek e.

Amúgy, én csak a helyi média mozijegyes nyereményjátékát szoktam megosztani. Kétszer már nyertem, szóval nekem megérte a páros jegy, ami kb. 4000-5000 volt. Tudom, másnak ez nem nagy pénz, de amikor nyertem, még nem is dolgoztam.

2020. dec. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azzal mi a baj, ha valós nyereményjátekot oszt meg? Oké, egy köztudottan milliárdos embertől fura lenne, de mi baj vele??

Én azt hittem azokra érted, akik bedőlnek mindenféle kamu játéknak és azt osztogatjàk naponta 6-szor..

2020. dec. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A nyereményjátékok a csodavárás egy fajtája.

oké, lehet néha részt venni ilyesmiben, de aki folyton ezt csinálja, annál ez már egyfajta komplexus szerintem.


Itt van erről egy jó cikk, amit érdemes elolvasni szerintem: [link]

2020. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!