Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is túl van hype-ol...

Szerintetek is túl van hype-olva Kanye West?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen szerintem is
2020. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egyáltalán nem, a legnagyobb hip hop előadók között a helye. A zenén kívüli dolgai, hülyeségei engem személy szerint nem érdekelnek.
2020. dec. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen, viszont a zenéi meglepően jók.
2020. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem őt nem érdekli a te véleményed, eléldegél abból a több millió dollárjából.
2020. dec. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Anno megnéztem egy videót arról, hogy mégis miért tartják olyan nagyra őt, és van értelme. Egy rakás olyan ötlete volt, ami megújította a rapzenét, olyan témákat mert feszegetni, amiket előtte mások nem mertek, és nagyszabású projektekbe kezdett, amik túlmutattak a felszínes "gettórappen".


Bár ez főleg a karrierje elején volt, mostanában viszont kezd beütni nála az elmebaj.

2020. dec. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb pop kulturális ikon túl van hypeolva, de vele éppen nincs nagyobb bajom, a zenéit nem hallgatom, de látszik, hogy keresi az értelmet az őt körülvevő dolgokban, csak épp nem tudja merre kutasson.
2020. dec. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nincsen, sőt, aránylag kevésen is ismerik a munkáit
2021. aug. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!