Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A vegetarianizmus kizáró ok...

A vegetarianizmus kizáró ok egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy hölgy akivel egyre közelebb kerülünk egymáshoz. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Majdnem mindenben megegyezünk. Egyetlen probléma van. Nem eszik húst. Nem tudom, hogy egy hosszú távú kapcsolatban ez mennyire jelentene problémát. Még egy étterembe sem fogom tudni elvinni, és a későbbiekben szerintem ez az életmód konfliktusokhoz, és eltérésekhez vezethet. Viszont sosem éreztem még ilyen erős vonzódást korábban. Mit kéne tennem? Érdemes megpróbálnunk áthidalni ezt az akadályt? Vagy inkább hagyjuk az egészet?

2020. dec. 22. 18:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem egy fanatikus vegánnáci akkor szerintem nem gond.
2020. dec. 24. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
94%

Érdekesnek tartom, hogy itt már többen is írták, hogy ők vegánok, de a párjuknak mégis főznek húst. Szerintem ezt azért a vegánok többsége nem tenné meg, úgyhogy ne ebből az oldalból indulj ki.


Ez a téma nálatok előbb-utóbb úgy is feljön és akkor majd megbeszêlitek, hogy mit hogy, ki hajlandó kire főzni, stb. De nem értem, hogy miért szállnál ki a kapcsolatból, azért mert egyszer talán hátha lesz belőle konfliktus. Egy csomó olyan dologból nagyobb konfliktusok lesznek, amikre most még nem is gondolsz.

2020. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!