Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gáz ha lány vagyok, de így...

Gáz ha lány vagyok, de így viselkedek?

Figyelt kérdés
Fiús ruhákba szeretek járni, sőt férfi tusfürdővel szeretek fürödni, imádom az illatát, és férfi dezodort is használok néha. . Ez gáz nagyon? 😂 25N
2020. dec. 25. 10:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Kétlem,hogy 25 éves lennél.
2020. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Semmi nem teszi a "férfi" dezodort vagy tusfürdőt férfiassá vagy csak-férfivá. Hülyeség amúgy is ez a nemek szerinti tisztálkodó szerezés.

Ruhákba meg azt veszed, ami neked kényelmes. Ha a férfi szabás, akkor a férfi szabás. Megint, kit érdekel. Nekem is van férfi pólóm és férfi pulcsim.

2020. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Inkább furcsa.

A férfi illatszerek illatát én is szeretem,de nem magamon.

2020. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Barátnőm is ilyen, szerintem nincs ezzel baj :D
2020. dec. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Kettős mérce...

Ha egy fiú/férfi jár nőies ruhákba az már nem normális dolog.

De ha egy lány hord férfi ruhákat akkor nincs ezzel semmi baj.

Értem... meséljetek még.

2020. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
5: engem az sem érdekel, ha férfi van női szabású ruhában vagy szoknyában. Sőt, láttam már férfit aki igen szépen nézett ki szoknyákban. Még mindig azt mondom, hogy mindenki hordja azt amit szeretne és kényelmes neki. Baromság hogy nemhez kötünk összevarrt textildarabokat.
2020. dec. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6. Egy férfi nadrágot kényelmesen fel tud venni egy nő.

Fordítva is,de csak akkor ha a pasi mikropéniszű.

A férfinadrág normális esetben, úgy van szabva, hogy anatómiai szempontból is kényelmes viselet legyen.

2020. dec. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7: Én nem tudom, kinek mi kényelmes. Nem is érdekel. Vegyen fel azt, amit akar. Ha épp női cuccra esik a csávókám választása x y vagy z ok miatt, tegye. Én csak ezt mondom.
2020. dec. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A férfi tusfürdő és dezodor kicsit furcsa, de a fiús ruhákat pártolom :D Nagyon vagányul tudnak állni a nőkön :)
2020. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mitől lenne gáz? Szerintem egyáltalán nem az. Nekem már többször beszóltak, hogy túl fiúsan öltözöm, mert hogy mindig bakancsban és kockás ingben járok kamasz korom óta, és sosem hordok szoknyát meg nőies cipőket, de magasról teszek rá. Egyszerűen ezt tartom kényelmesnek, így érzem jól magam, és a barátomat se zavarja. Kifejezetten férfi dezodort nem használok, de az is igaz, hogy utálom az édeskés, nőknek gyártott illatokat...
2020. dec. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!