Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőként milyen "tipikus női...

Nőként milyen "tipikus női dolgokat" nem csináltok?

Figyelt kérdés
Én például sose sminkelem magam csak általánosban egyszer de csak mert a csajok akarták. Utálok vásárolni, főleg barátnővel aki képes lenne 2-3 órákat nézelődni nagy boltokban. Én nem tudnék, inkább ami kell ahhoz megyek mindig és ezzel gyorsan letudom ezt is. Ruhavásárlást utálom a legjobban, mert egyszerűen nincs türelmem levetkőzni majd felpróbálni és ha nem jó akkor keresni másik méretet. Ezért is max pólókat veszek, mert azt látom, hogy jó a méret és az is szokott lenni. Nadrágom van elég. Szoknyát általános iskolai tánc órán kívül sose hordtam. Kényelmetlen nekem. Még nyáron sem, ott max rövid nadrágot de abból sem azt a tipikus kivanaseggem félét. Nem akarok gyereket, ráadásul nem szeretem őket. Kövezzetek meg de ez van, utálom ahogy folyton sírnak, bámulnak tömegközlekedésen, annyuk meg rájuk se szól, hogy nem szabad bámulni. Szóval nem,és nem fog megváltozni a döntésem. Sőt férfias férfikből se kell nekem, mivel én a lányokat szeretem. Kisgyermekkorm óta tudom ezt, és utálom amikor folyton hozzám vágják, na és mikor akarsz végre randizni egy sármos pasival, vagy mikor akarsz férjhez menni...Leszbikusként ti hogy válaszoltok erre komolyan? Nem járok éttermekbe, mekibe, plázákba stb. Utálom a nyálas, hosszadalmas, csajos, romantikus filmeket. Én a horor párti vagyok. Öltözködésem is ilyen fekete nadrág, dark,gót,rock, fantasy mintás fekete rövidujjú pólók és egyéb szegecses kiegészítők. Szóval nem vagyok az a tipikus csajos csajszi mint a filmekben :D..Más is van ezzel így?

2020. szept. 29. 18:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél bármilyen női sztereotípiát és mérget vehetsz rá, hogy valamilyen szinten eltérek tőle, hacsak nem az ellenkezője vagyok. Kivéve a sütést, sütni szeretek.
2020. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Részben így vagyok. Nem sminkelek, nem szeretek vásárolni, de az igényes öltözködés fontos, szoknyát nem hordok, csak néha színházba, tűsarkút nem szeretem, gyereket én sem szeretnék, de nem azért mert utálom őket, csak nem lennék jó anya, és nem szeretek a körmökről, divatról és a szerelemről beszélni (ez utóbbi nem tudom mennyire nőies tulajdonság, lehet nemtől független). Viszont nőnek érzem magam lelkileg és nincs vele bajom.
2020. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem jatszmazom.
2020. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%

- utálok vásárolni

- 1 táskám van és azt használom minden nap

- nem sminkelek csak szempillaspirált használok

- utálom a gyerekeket, nem is akarok (de házasságot igen)

- nem szeretek főzni, nem is szoktam max heti 1-szer

2020. szept. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

nem sminkelek

nem hordok magassarkút

én sem akarok gyereket mert nem szeretem őket

nem tart órákig, hogy elkészüljek. 5 perc alatt összekapom magam bármikor

nincsenek barátnőim, fiúk társaságát jobban szeretem

nem csináltatnék műkörmöket, egyenesen taszítanak

2020. szept. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Te amúgy kamasz vagy? Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy ebből az írásból sugárzik a wannabe edgy-ség.
2020. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem is kamasz, na és?

Én nem sminkelek, nem lakkozom a körmöm, nem festem, a hajam, nem járok kozmetikushoz, fodrászhoz. Nincsenek arckrémeim, arclemosóim, nem ápolom a bőröm sehogy, csak úgy van. Nem játszmázok, nem hisztériázok, nem szeretek főzni. A gyerekeket és a férfiakat viszont szeretem. Szoknyát, harisnyát, (kényelmes) magassarkút hordok, a hajam is szép hosszú.

2020. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%

Utálom a sminket.

Utálom a magassarkút.

Utálok főzni,anyu főz rám.

Szoknyát se szeretem,csak a rövid nadrágot.

Vásárolni se szeretek,csak nyűg nekem.

Gyereket én sem szeretnék,de lehet még meggondolom. Házasodni igen.

2020. szept. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tévedtek. 23 vagyok puszta kíváncsiságból írtam.
2020. szept. 29. 20:14
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Jó fej lehetsz, Kérdező, amúgy is bírom, aki önmagát adja és nem akar más lenni, csak mert az a "norma"és az úgynevezett "társadalmi elvárás".

Utálok sminkelni, nincs műkörmöm. Nem hordok magas sarkút, mert nem is bírok benne járni, meg "dögös" ruhákat sem. Mindezekben úgy érezném magam, mint a majom balettruhában.:-). Nem az én stílusom. Azt hordom, amiben jól érzem magam, kényelmes és jól áll.

Nem használok mindenféle kenceficét, csak ami jót tesz a bőrömnek.

Nem szoktam kézimunkázni / kötés, horgolás /, igaz, szerintem manapság már nemigen szoktak a nők ezzel foglalkozni. Varrni nem szeretek.

Nem a kedvelt elfoglaltságom órákig bóklászni ruhavásárláskor, jobb gyorsan letudnom. Cipő esetében viszont nagyon fontos számomra a kényelem, ez azért tovább tart...

Nem szeretek pletykálkodni, kibeszélni, és kitálalni minden intim témát, mint sok hölgytársam szokta egymás közt.

Gyerekem nincs, de annyira sosem szerettem volna, meg valószínűleg nem is lehet.

Egyébként a gyerkőcök hipnotikus bámulását én sem csípem, de van némely felnőtt is, főleg az öregek, akik szoktak fixírozni...

2020. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!