Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak olyan emberek, akik...

Vannak olyan emberek, akik karácsonykor is azon törik a fejüket, hogy ártsanak a másiknak, hogyan tegyenek neki keresztbe?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akiket nem érint meg a karácsony üzenete? (Tehát az, hogy jónak kell lenni, és mindenki felé szeretettel kell fordulni.)

2020. dec. 25. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki más napokon ilyesmin gondolkodik, az van annyira szar ember, hogy nem fog a karácsony miatt kivételt tenni.
2020. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Soros György
2020. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még inkább. Különben nem veszekednének, ölnék egymást annyian karácsonykor. Számomra elképesztő, hogy még olyankor sem bírják abbahagyni. Nincs semmi jóérzés ezekben.
2020. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze.. nem mindenkinél ünnep karácsony
2020. dec. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Politikusok. Csak ők az egész népnek akarnak rosszat.
2020. dec. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kissé ilyen vagyok. De amit gondolok, tervezek, az inkább magamnak rossz, mert önkéntesen elmarom az embereket magamtól, tudat alatt így működök.
2020. dec. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pedig magadhoz is jónak kellene lenned. Ha magaddal nem élsz békességben, másokat nehéz lesz szeretned. Szeretet nélkül meg mi értelme ennek az egész nyomorult életnek?
2020. dec. 25. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!