Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tanácsoltok?

Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Elég magányos vagyok és önbizalomhiányom van. Igaz utóbbit próbálom elnyomni a 'mindent leszarok' szellemi hadviseléssel, ámde mindig gyomorgörcs fog el amikor egy ismerősömnek meglátom Facebookon vagy Instagrammon egy képét, ahogy nyalják falják egymást az éppen aktuális barátnőjével vagy pasijával. Ilyenkor felmerül bennem a kérdés hogy nekem miért nem sikerül. Hogyan ismerte meg egymást két teljesen különböző ember, és miért szerettek egymásba. Mi az ami miatt nekem nem sikerül az, ami másoknak pofon egyszerűen.

2020. dec. 26. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
mi a kérdés? miért a közlekedésnél teszed fel? beszéld meg a barátaiddal.
2020. dec. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyilván te neked ez azért is nem sikerül, mert ezt az egyszerű dolgot se tudtad megoldani hogy milyen kategóriába írd ki.

Akkor ettől komolyabb dolgokat ne várj el magadtól.

2020. dec. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is ezen fent kell akadni. Kössünk bele a másikba, keressük egyből a hibákat, hogy lehet lebaszni. Ti úgyse hibáztok, hány ilyennel találkoztam. Anyátokbol már sétálva jöttetek ki olyan profik vagytok.
2020. dec. 27. 08:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Megvan mi lehet a gond :) Az utolsó mondatod!
2020. dec. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elmondtam a véleményemet. Nem hiszem hogy le kellene támadni mert elírtam valamit. De hát ki vagyok én hogy megvédjem magam.
2020. dec. 27. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Először akkor jöhetne egy social media detox ha ennyire frusztrál. Nem is értem miért ilyen két dimenziósak az emberek egy kép alapján hogy akkor a világon másnak baja sem lehet ha a képen boldognak tűnnek. Mindenkinek van nyűge nem csak neked emiatt nem kell önostorozni. Szóval hagyd az instat vagy csinálj új profilt amin csak böngészgetsz de nincsenek ismerősök követve.


Plusz részben egyetértek a négyessel. Sokat elarul rólad ahogy lereagáltad. Névtelenül provokálnak azt le kéne sz.rni.. nem lehet mindenen fenn akadni és nem kell mindenért támadni mégha támadnak sem mert egyszerűen nem ér annyit. Nem nagy cucc egy ilyen beszólás itt gyakorin. Tehát amit javasolni tudnék ne rágódj minden kis sz.ron. néha úgy kell kiállni magunkért hogy felmérjük mi az ami vagy aki egy fél pillanatot sem ér meg az életünkből. Tarts önvizsgálatot, ne masokat nézegess. Nézz a tükörbe mi az ami vonzó mi az ami kevésbé mi az amit esetleg lehet jobbá tenni. És ugyan ez belülről is. Kb azt tudom elképzelni hogy elmesz egy randira és ha még nem is szándékosan de nyomasztod a partnered ezzel a görcsösségel. Kicsit koncentrálj a jó tulajdonságokra és erősítsd a gyengesegeid. Én amíg nem vplt párom folyamatosan úgy mentem randira hogy valami majd lesz. Max plusz egy ember hülyének fog nézni a 7millárdból

2021. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!