Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kérhetek véleményt?

Kérhetek véleményt?

Figyelt kérdés

(Ezt ma már részben kiírtam 1×, de kidobtak, így leírom, mit szeretnék...)


Alapproblémám, hogy van egy alapbetegségem, ami eü.-gondokat okoz nálam, így totál introvertált vagyok. A szociális területen dolgozom, de nagyon nem szeretem ezt. Nemrég személyi változás történt nálunk, így egy nem jó helyzetbe, közegbe kerültem. Majdnem mindennaposak a szócsaták az egyik kollégával, aki miatt már korábban ketten is elmentek. Most én kaptam ki őt. A főnök rendes, mert az eddigiek közül ő igyekszik kordában tartani a problémát.


Váltani szeretnék területet. Érdekel a life coach×, és a talpreflexológia, mindkettőről van papírom, de nem végzem. Korábban volt, hogy a ×képzőtársakkal összefogunk, alapítunk céget, de nem lett belőle semmi sem. Egyedül elindulni nem merek más akadályok miatt.


Nagyon gondolkodom, hogy valamit tanuljak még, csak nem tudom, mi lenne olyan terület, ami nem csak papírt ad, hanem hasznosítható is.


A társas kapcsolatom nagyon-nagyon rossz. Van egy munkatársam, aki szeretett volna velem kialakítani egy baráti, munkatársi jó kapcsolatot, de befékeztem, ellöktem magamtól. Nem tudom, milyen az a baráti kapcsolat: vágynék is rá, de félek is tőle, így inkább szabotálom ezeket. Más, külsős barátom nincs, nem tartom a kapcsolatot senkivel sem.


Kérdés: mit tanuljak a váltáshoz, ami elfogadható a mai világban? Hogyan alakítsak ki normális emberi kapcsolatokat magam körül?

(F)



2020. dec. 28. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem először is a társas kapcsolataidra próbálj koncentrálni méghozzá pszichológus segítségével.Utána lesz annyi erőd,önbizalmad hogy barátkozni tudj mondjuk azzal a kollégáddal kezdetnek akivel befékeztél.Ezt a fejlődést követően(amit előre mondok nem 1-2 hét lesz hanem akár hónapok is)önbizalommal és jobb hangulattal telve gondolkodj el azon,hogy mit is szeretnél tanulni.Csak mindent szép sorjában és ne egyszerre mindent,mert nem fog menni.A helyedben én ezt próbálnám meg
2020. dec. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Es hogy szabotalod?, Ha tudod mikor szabotalod akkor vedd eszre es probald az ellenkezojet. Amugy elvileg eleg ha te is erdeklodest mutatsz, visszakerdezel kesobb rakerdezel hogy na hogy ment a mittudomen megkinalod sutivel ilyesmi
2020. dec. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
life coach-kodni igy nehéz lesz
2020. dec. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menjel papnak. Ott bibliai idezetekkel tudsz lifecoacholni:P

Ha erdekel a talpreflexologia azt osszekapcsolhatod masszas kepesitessel. Az sok hotelban furdoben de kulfoldon is keresett. Es ott berakod a zenet es akkor nem muszaj beszelgetni. De probalhatsz kozben beszelgetni/life coacholni csak hogy gyakoroljad. Es magan masszitozhatsz is az is jo penz, es pasiknak konnyebb.(Anyukam masszor) Esetleg pedikur tanfolyammal, azt is lehet hirdetessel,fonok nelkul.


Baratkozz ugy hogy kerdezgetsz, visszakerdezgetsz (ha nem direkt csak egyszavas valaszokat ad akkor a masik se banja) De van akivel nem lehet, ne ess ketsegbe. Esetleg elmeselsz neki valamit. Lattad a xy filmet? Mi a kedvenc filmed,?szoktal olvasni? Nem tudsz nekem valami jo konyvet/filmet/hobbit ajanlani? Van testvered? barmit, nem lehet tudni melyik kerdes jon be, ugy mint egy randin.(ahhoz talan tobb tanacs van a neten.

2020. dec. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!