Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még egy véleményt kérhetek a...

Még egy véleményt kérhetek a hőgörbémről és az ovutesztjeimről? Vajon van-e peteérésem?

Figyelt kérdés

16-23 napokon mért Lh szinteket fotóztam (kicsit lehúztam a fényüket hogy látsszon a különbség) és a hőgörbém a teljes ciklusra vonatkozik az első naptól a mai, 23-dik napig.


[link]


[link]


2020. máj. 28. 17:07
A kérdező szavazást indított:
Volt peteérés
Nincs peteérés
Megmagyaràzhatatlan a hőgörbe és a tesztem sem értelmezhetőek
16 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Erősebb lh teszt kellene.Már ha jól gondolom, hogy ezek 10. tesztek. Legalább 20 tesztekkel próbáld.Még elvileg nem volt ovud.Hany naposak a ciklusaid?
2020. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ezek a tesztek 25-ös erősségűek.. a ciklusaim hossza nagyon bizonytalan. Ezért tesztelek.
2020. máj. 28. 17:22
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát.Ha ezek 25-ös erősségűek akkor menj el egy endokrinológushoz, mert nem túl jó ha folyamatosan ilyen erős a teszted.Jó látszik különbség, de nem számottevő.Asszem van 30mIU meg talán 40mIU erősségű lh teszt is.40 esetleg megpróbálnám a helyedbe még előtte.De ha azok is ilyenek akkor orvos.
2020. máj. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Tesztek is azt tükrözik, hogy nem sikerül az ovu... nekem akkor szokott folyamatosan pozitív lenni. Görbédből meg egyértelműen látszik, hogy nincs. Akkor történt meg, ha ovu után felmegy a hő alaphő felé és ott marad mensiig. Tehát ovu előtti időszak átlaga az alaphő. két Ovu után egyértelműen magasabban kell lennie folyamatosan a hőnek. De ezt te is láthatod ezer másik görbén amit a google segítségével láthatsz.


Persze még lehet ovud, ezáltal hosszabb ciklusod is lesz. Viszont a pozi lh tesztek miatt úgy gondolom erős hormon gond állhat a háttérben. És nem hinném, hogy sikerülne a tüszőrepedés.


Ha ennyire bizonytalan ciklusokkal rendelkezel, 38 napnál hosszabbak már rendszertelenek orvosilag. Nem csak érdemes, de muszáj is a kivizsgálás, hormonsor, ha babát szeretnétek, mert így nagyon nem fog sikerülni :( A hosszú ciklus önmagában nem feltétlen gátolja a teherbe esést, mert lehet akár 40. napon is ovu, de nálad magas az LH Tehát ez problémás lehet.

2020. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mutatom eredetiben a szinüket. Kicsit be kellett sötétítsem, hogy lehessen látni a különbséget.


Ez az eredeti

[link]

2020. máj. 28. 18:32
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tartalmas választ:) tudom, hogy hormongondjaim vannak, petefészek kimerülés - gyakorlatilag premenopauza előtti àllapot, de szükségszerű a ciklus nyomonkövetése, csak még nincs tapasztalatom. Ezért kérem a segítséget:) akkor ezek szerint még nem volt ovum. Nyàkom sem szokott lenni, kivéve ma, ma borsónyi mennyiségű olyan tojásfehérje szerű nyàkom volt. De ez is nagyon kevés. Reggel teszteltem, szerintem az is pozitív lett, mutatom.


[link]

2020. máj. 28. 18:39
 7/16 anonim ***** válasza:
Talán a ma reggelid. Hát nem könnyű, doki mit mond?
2020. máj. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A korai petefészek kimerules magas LH-val jár. Tehát ilyen esetben lh teszttel semmi értelme nincs szórakozni. Hidd el nekem, ha lesz ovud (mert eddig nem volt), akkor az a görbéből teljesen egyértelműen látszik, ha jól méred a hőd. Hagyd a tesztet, az esetedben penzkidobás, csak a hődet mérd.
2020. máj. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Mindegyik tesztet 5 percen belül fotóztam, nekem nem tűnnek olyan borzasztóan erősnek..

Az LH csúcsot az applikáció egy olyan tesztnél jelölte be, ahol a kontrollcsík is halványabb.

Ez az idegesítő a tesztekben amúgy, hogy a kontrollcsík nem mindig egyforma intenzitású. Így nem is tudom, mihez kell viszonyítani egy adott tesztet, a kontrollcsíkjához? Vagy az előzően mért tesztcsíkokhoz?


[link]

2020. máj. 29. 12:13
 10/16 anonim ***** válasza:
A kontrollhoz. De mint mondtam, magas LH esetén a teszt értelmezhetetlen. Szóval hagyd.
2020. máj. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!