Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért halt ki a férfiakból a...

Girlll3 kérdése:

Miért halt ki a férfiakból a lovagiasság?

Figyelt kérdés
Ilyenekre gondolok, pl, hogy előre engedik a nőt, bókolnak neki, udvarolnak, ha kell segítenek cipelni a hölgy/nő dolgait, adnak egy szál virágot és meghívják az első randin, tehát az első randit fizetik, anélkül, hogy ezt az egészet papucsoskodásnak éreznék.

2020. dec. 28. 21:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6%
Te egy borzasztó nőszemély vagy.
2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
63%
Mert a nő nagy részének erre már nincs szükséges, aki meg mégis megteszi, azt h*nek nézik inkább... a nők.
2020. dec. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
20%
Engem folyton elutasítottak, szóval Én egyik nővel se leszek kedves.
2020. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%
Nem halt ki, de a legtöbb nő nem is igényli már, nem is értékeli.. még más a fontos.
2020. dec. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
A randikon alap volt, hogy én fizettem, volt nő, akit a munkája miatt az éjszaka közepén 2 órákat fuvaroztam, hogy ne kelljen egy nem túl bizalomgerjesztő környéken a kihalt állomáson várnia hajnalig, plusz a mindennapos dolgok, előreengedés, cipekedés stb. Kaphatok valamilyen medált? Viccet félretéve tény, hogy egyre kevésbé van kedve az embernek fehér lovagot játszani meg fedórát billegtetni, amikor állandóan szaroznak minket.
2020. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

Velem történt olyan, hogy megtartottam az ajtót, majd lerendezett azzal, hogy önálló nőként nem szorul rá a segitségemre.


Másik, randin kaja végén nyultam a pénzemért, rendeztem a számlát, majd kifelé megkérdezte, hogy ugye nem gondolom, hogy megvettem ma estére?!


De vannak persze olyanok akik nagyon szép mosollyal megköszönik az udvariasságom, csak a fenti példák...

2020. dec. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
78%

Hát sajnállak titeket, srácok. Komolyan. Nagyon nehéz lehet megfelelni, a nőknek soha semmi nem jó.

De közben magamat is sajnálom mikor a túlemancipált nőtársaim miatt a férfiak nem viselkednek férfiként, és nem kezelnek nőként. Mert más nők kiölték belőlük.

2020. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Nincs rá igény. Sőt, sok nőnél még hátrány is.
2020. dec. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
71%

Én ezt inkább udvariasságnak hívom. Mármint a viselkedés részét.


Én nem csak nőknek, de másoknak is kinyitom az ajtót, ha olyan a szitu. Jó érzés, amikor a másik férfival 5-10 másodpercig tart eldönteni, hogy akkor most ki enged előre kit.


Ma már tolakodásnak is vehetik, ha felajánlod a segítséged.


Bizonyos országokban (észak) meg már sértő ha a nőket előre engeded.


Van aki csak szimplán tapír. De én is csak az ajtón beérkező első illetőnek tartom meg az ajtót.

2020. dec. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
48%
Közel negyven éves férfiként úgy látom,hogy manapság pont a felsoroltak számítanak papucsoskodásnak.Szóval én ezért nem szoktam csinálni,kivéve az előreengedést időnként(mondjuk ezt nem csak kifejezetten nőkkel)Vagy ha valakivel olyan jóban vagyok,és látom,hogy tényleg nehezet cipel,akkor megkérdezem,hogy segítsek-e.
2020. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!