Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-19 éves lányok! Mennyit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-19 éves lányok! Mennyit számít nálatok a lovagiasság?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, tehát a kérdésben említett korosztályba tartozom.


Kicsit introvertáltabb, jószándékú, mások szerint tipikusan ,,a légynek sem ártana " ember vagyok, de kellően határozott, úgy, hogy azzal igyekszem nem megbántani senkit. Tehát amit akarok, nagyrészt elérem, szóval nem vagyok se sarokban ülő, sem nyálgép.


A lányokat, nőket mindig előreengedem, a hónap/évfordulókat mindig észben tartom a nőnappal, a szülinapokkal és a névnapokkal karöltve. Húsvétkor akár locsolkodnék is, de már nem ilyen világban élünk.


Több lány mondta, hogy, milyen jó, hogy nem halt még ki a lovagiasság és a figyelmesség. Közben pedig - próbálkozásokkal kísérve - azt látom, hogy azok akik az arcomba vigyorognak és méltatnak engem, szögesen ellentétes kaliberű fiúkkal vannak együtt, illetve ilyen srácok után koslatnak.


Én meg pofára vagyok ejtve legtöbbször.


Szóval, lányok! Mennyire számít nektek a lovagiasság, figyelmesség? Ha számít, akkor miért érdeklődtök a tuskók iránt? Miért nem vagyok jó illetve az a stílus amit képviselek?


Köszi a válaszokat, boldog húsvétot, sok illetve kevés locsolót ( ki melyiket szeretné )


Fiúk is írhatnak hasonló tapasztalatokról :)


19/F



2016. márc. 26. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azért ez nem olyan nagy szám. Ha ennyi a tulajdonságaid zöme, akkor elég unalmas vagy. És valószínűleg az a fickó, akik alá befekszenek a lányok, kifejezetten izgalmas.
2016. márc. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Ez csak a nőkkel szembeni magatartásformám, nem a teljes lélekrajzom.

2016. márc. 26. 16:21
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, ott fentebb összefoglaltam magam egy kicsit, de ha rendes, normális, udvarias vagyok az unalmas? Ha igen akkor miért nem mondják a szemembe?
2016. márc. 26. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont annyit szamit nekik amekkora sikered van. :) pluszpont lehet de ezzel senkit nem fogsz levenni a lábáról manapsag. Sokan mar értékelni se tudjak sajnos. 18f
2016. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem és egyébként szerintem sok lánynak még most is tetszik, ha ilyen egy fiú. Legalábbis én úgy gondolom, hogy hátrányt biztosan nem jelent. Mondjuk közhelyes, de a "mai rohanó világban" már lehet, hogy nincs ezeknek a dolgoknak olyan nagy jelentősége illetve egyre inkább egyenjogúság van. Picit régebben olvastam egy kérdést, ahol az volt a téma, hogy a nők, lányok hogyan állnak hozzá ahhoz, ha előreengedik őket egy ajtóban vagy segítenek nekik cipekedni és sokan írták, hogy idegesítő meg felesleges, csak feltartják őket stb. és ezen én meglepődtem. Én például nem várom el, hogy mondjuk egy ajtóban előreengedjenek, de ha valaki megteszi, akkor az jól esik vagy ha például felköszöntenek a névnapomon vagy mondjuk nőnap alkalmából (amire manapság szintén sokan azt mondják, hogy semmi jelentősége nincsen és olyan napok mint a többi és gyerekes megünnepelni) akkor annak szintén nagyon örülök mert ez is egy olyan kedves gesztus és jól esik, ha valaki ilyen figyelmes mert ez is egyfajta törődés. Írtad, hogy introvertáltabb típus vagy és szerintem egy alapvető "probléma" (bár nem ez rá a megfelelő szó), hogy a többség az extrovertált, harsány, picit exhibicionista, határozott embereket keresi (saját tapasztalatom szerint a fiúk is inkább ezeket a lányokat kedvelik), ami nyilván nem baj mert az ember ezt nem tudja irányítani, ha valakinek ez a típus jön be akkor ez van, csak manapság tényleg kevés esélye van az embernek, ha kevésbé domináns. Egyébként szerintem egy párkapcsolaton belül nem feltétlenül viselkednek bunkón, tuskón...például az egyik barátnőm barátjáról szerintem mindenkinek az jön le, hogy a világon az egyik legnagyobb paraszt (ahogyan másokkal viselkedik), már bocsánat és ehhez képest a lány mindig meséli, hogy ajándékot vett neki, elvitte vacsorázni meg folyton kedveskedik neki és ehhez hasonlók. Tehát szerintem egy kapcsolatban azért a legtöbb lány igényli ezeket a dolgokat, de valamiért sokaknak mégis az a fontos, és imponál, ha valaki olyan nagyon "menő" meg "vagány" és játssza a "kemény csávót"...
2016. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!