Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindenhol szeles idő volt ma?

Mindenhol szeles idő volt ma?

Figyelt kérdés

Reggel vagyis nagyon kora reggel (5:30) arra ébredtem, hogy azt hittem felkapja az egész házat kb. úgy fújt a szél.

Napközben kicsit lenyugodott, de még akkor is vad szél volt.

Az egész országban ez volt ma jellemző?



#reggel #szél #időjárás #vihar #orkán erejű széllökések
2020. dec. 29. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tegnap du. és este fújt nagyon. Ma szélcsendes, napos idő volt. (Csongrád megye)
2020. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel még jobban fújt, csak akkor még aludtál, és nem hallottad. De hogy mindenütt ez lett volna, azért túlzás. Pl. Ausztráliában meg Brazíliában nyár van, csilivili jó idő, nem szélvihar.
2020. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajnali négykor énis erre keltem, hogy a szél leszakítja a tetőt a házról. (Hajdú-Bihar) Olyan brutál volt. Mellette szakadt az eső. Nyilván a macska akkor akart kimenni, elvégezni a dolgát, attól féltem átrepíti a szomszédba és ott kell összeszednem :D de szerencsére mindenki megúszta :)
2020. dec. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tegnap volt nagy szél, ma enyhe, napos idő volt.
2020. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tegnap éjjel erősen fújt a szél és esett az eső is, napközben szélcsendes, szép napos idő volt. [Hajdú-Bihar]
2020. dec. 30. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen!
2023. ápr. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!