Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A szeles idő (frontváltozás)...

A szeles idő (frontváltozás) mennyire befolyásolja a magzat mozgását?

Figyelt kérdés

30 hetes terhes vagyok. A pocaklakóm ma teljesen meg van bolondulva, egész nap pörög, nincs megállása.

Kicsit aggaszt, hogy normális-e, hogy ilyen sokat mocorog.



2014. máj. 14. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A babák megérzik a frontot. Van amelyik teljesen bepörög (az én fiam is ilyen) van amelyik inkább elcsendesedik. Általában olyanok maradnak születés után is :)
2014. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27 hetes vagyok és nem rég hallgattam rá a kicsi szìvére mert ma szinte nem is éreztem mozogni.Minden baba más ne aggódj.
2014. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Jajj. :-) Szóval normális jelenség. :-) Remélem most már hamarosan lecsillapodik a szél.

Egyébként meg lehet valahogy nyugtatni a babákat ilyenkor? Hiába simogatom a pocakom, vagy beszélek hozzá, nem sokat ér. Szinte semmit. :-)

2014. máj. 14. 21:52
 4/11 Mays ***** válasza:
Az en kislanyom a hidegfrontra volt a pocakban erzekeny vagy tetszett neki (ezt nem tudom), de majd kiugrott a hasambol. Amikor mar nagyobb volt eleg kellemetlen volt, aludni sem tudtam a sok mozgastol.
2014. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is 30 hetes vagyok és nekem is meg nem áll a drágám! este 11kor is érzem,hogy mozog!Én ma énekeltem főzés közben meg zenét hallgattam és akkor nem mozgott,de mihelyst nem volt zene már ismét rúgott!de még most is érzem!
2014. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mays ***** válasza:
Egyebkent en is igy voltam eloszor orultem, h milyen sokat mozog az nap aztan elkezdtem aggodni, h nincs-e valami baj, h ennyit mozog.szerencsere nem lett baj. Egy alkalommal meg a dokinak is mondtam,h nagyon sokat mozog...azt mondta kis vigyorral az arcan, h oruljek neki...no, hat mondanom sem kell,h nem nyugtatott meg.
2014. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Persze! Születése után is így lesz. Az én 4 hónapos kisfiam is frontérzékeny. Ha front van, néha egy-két órán át megállás nélkül bőg, majd álomba zuhan.
2014. máj. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én is örülök, hogy mozog, de ezt már túlzásnak érzem. :-)

Április végén volt egyszer ilyen szeles idő, akkor is sokat ficánkolt, de akkor viszonylag hamar megnyugodott. Igaz, nem volt egész nap ilyen bolond szél, és talán helye is több volt. Most már egészen a gyomrom helyén érzem, de néha olyan, mintha az oldalamat akarná kiszakítani. A helyzetváltoztatás valamelyest segít, szóval lehet, hogy ma is a fotelben alszom, ülve. :-)

2014. máj. 14. 22:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Èn is 30 hetes vagyok az èn babàm 2 napja alig alig jelentkezik pedig amugy aktiv,de miota èrzem ha front van ilyen kis lustika!
2014. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 38 hetes vagyok,nálam semmi különbség nem volt eddig.

Én sem vagyok frontérzékeny,ez nem tudom,számít-e.

2014. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!