Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az olyan emberek mégis mi a...

Az olyan emberek mégis mi a Jóistent képzelnek magukról, akik állandóan beleszólnak a másik ember dolgába? Mindig mindent jobban tudnak tőled.

Figyelt kérdés
Belekotnyeleskednek mindenbe, helyetted akarnak intézni mindent, irányítanak, nem engedik, hogy azt az ételt egyed, amit szeretsz, vagy azt a ruhát vedd meg, ami tetszik neked. Kontrollálni akarnak téged és nem mondhatsz nekik ellent, kéretlen segítséget adnak, amire persze te fázol rá. Az ilyen embereknek áll a farkuk/ viszket a p.. ájuk, amikor kontrollálhatnak, irányíthatnak valakit ?!?!

2020. dec. 29. 20:16
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Kik ezek az emberek? Ez egy ember csoport aki mind egyforma es mind ellened van? Meg nem talakoztam olyan embercsoporttal akibol szexualis kesztetest valltott ki a keretlen segitseg nyujtas.
2020. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
35%
Miért nem mondhatsz ellent? Kapják be oszt kész
2020. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
82%
Nem merek valaszolni, talan ez is keretlen segitseget jelent es akkor viszketni fog a p.nam. Nem szeretnem.
2020. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
73%
Kedves kettes, minek osztod a tanacsaidat, miert avatkozol be keretlenul mas ember eletebe, foleg olyaneba aki erre alergias?
2020. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
51%
3. én is ettől félek, pedig a kérdező még észre sem vette, hogy most ő pedig azt szeretné eldönteni más emberek helyett, hogy miért nem foglalkozhatnak mások életével :D
2020. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Látom sikerült értelmezni a kérdésemet... Kivettétek a lényeget...
2020. dec. 29. 20:33
 7/36 anonim ***** válasza:
54%

Engem érdekelne a válaszod.

Kettes vagyok

2020. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
32%
😂😂😂😂😂
2020. dec. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert más dolgában mindenki nagy okos .
2020. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is elkezdett viszketni, most hogy adtunk egy vezérfonalat a komment szekciónak. Minden kontrollmániást várunk szeretettel egy viszketős-állós gangbang partiba!
2020. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!