Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szellő István külsőre 10/?

Szellő István külsőre 10/?

Figyelt kérdés
Szerintem simán elmehetne amerikai filmekbe ilyen 50-es, gáláns, sármos uriember nőcsábász szerepkörökbe.
2020. dec. 31. 12:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
9. Huh nalam nem. Nő létemre egy nőn is látom, ha szép, még ha nem is akarnék töle semmit. Egy huszonéves fiún is láthatom, ha szép, még ha nem is akarok tőle semmit, mert nem az a korosztály, aki érdekelne. Ugyanúgy, a kérdésben szereplő is olyan, hogy nem akarnék tőle semmit, de látom, hogy sármos, jó kiállású, szép hangú férfi. Én el tudom különíteni a vonzalmat egy értékítélettől.
2020. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"Én el tudom különíteni a vonzalmat egy értékítélettől."


Én meg nem. Alapból más nőket pontoznom, mert ott azt nézem pl., hogy akarnék-e holnaptól az ő arcával élni.


Már leírtam máshol, nekem Bradley Cooper nem tetszik. Így én 1-est adok rá. Nem tudom, és nem is akarom más nők ízlése szerint beárazni őt. Ahogy olyan ételeket sem értékelnék, amik alapból nem ízlenek, akárhogy vannak elkészítve. Nekem egy pacal mindig 1-es lesz, hiába ízlik másoknak.

2020. dec. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Nekem se esetem Bradley Cooper, de egy 8-asat mindenképp adnék rá.
2020. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a többség ilyen, de nekem ez semmilyen dologgal nem megy. Ha nekem valaki, valami nem tetszik, az egy szubjektív vélemény, nem tudom objektíven pontozni egy ember külsejét.


Felettem most valaki üvöltve hallgatja a mulatóst. Utálom a mulatóst, 1-est adok rá, pedig élvezik, éneklik hangosan. Akkor sem tudok rá egy 6-ost adni, csak azért, mert másnak bejön.


De tudom, hogy ez az én hibám, mert mindenki objektíven próbálja ezt nézni. Ezért van az, hogy a hurkaszájú lányok a fullosak, 10-esek, és ha valakinek a fiatal(abb)

Sandra Bullock jön be, az azt mondja, neki elég az átlagos szomszédlány is, mert a fullos nem jön be. Pedig ezt helyesen úgy kéne, hogy ha valakinek a természetes lányok jönnek be, azok a 10-esek, a műcicák meg 5 alatt.

2020. dec. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!