Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen reményeket fűztök...

Milyen reményeket fűztök ehhez az évhez?

Figyelt kérdés

Boldog új évet kívánok mindenkinek!


Én csak reménykedem benne hogy jobb lesz mint a tavalyi év és igyekszem a negatív dolgokat elhessegetni!



2021. jan. 1. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Jobb év lesz
Ugyanolyan lesz
Rosszabb év lesz
Megteszek mindent azért hogy jó év legyen
Jó év kell hogy legyen
40 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
valamivel biztos jobb lesz mint az előző, bár arra is gondoltam már, hogyha felüti a fejét valami mutáció akkor rosszabb lesz, de ne adj isten hogy így legyen
2021. jan. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem bántásként, de mitől lenne jobb? Azért mert nem december 31 van, hanem január 1?

A vírus nem tűnt el, korlátozások vannak/lesznek, a gazdaság romokban lesz. Nem nagyon értem a netes világmegváltó gondolatokat. Max a munkában, magánéletben alakíthatjuk jobbá.

2021. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát igen.

Arra pont nem akartam kitérni meg szóba hozni se mert nem így akarom indítani se az évet meg ezt a kérdést se de én bízom benne hogy azért jobb év lesz.

Legalábbis remélem.

2021. jan. 1. 09:52
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem csak reménykedem, hanem valós, letesztelt terveim vannak
2021. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem merem még biztosra mondani de érzem hogy ez jó vagy jobb év kell hogy legyen.

Nem törvényszerű hogy mindig rossz és örökös pechszéria legyen.

2021. jan. 1. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagyok politikus .
2021. jan. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mitől lesz annyira jó kérdező? :D
2021. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egyelőre csak reménykedem benne de megérzés hogy ha a tavalyi nem volt a legjobb akkor ennek nem feltétlen kell olyannak lenni.

Bár most még merész dolog lenne kijelenteni hogy minden rendben lesz de elválik év közben hogy alakulnak dolgok világszerte.

2021. jan. 1. 10:35
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
a vírus, és a gazdaság szempontjából rosszabb lesz. De én pont leszarom, nem külső tényezőkhöz kötöm a boldogságomat. Egészségesebb leszek, sportosabb, csinosabb, mert eldöntöttem, és teszek is érte.
2021. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
9+1
2021. jan. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!