Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális ENNYIRE rajongani?...

Normális ENNYIRE rajongani? Ez egészséges? Nem túl idős ehhez?47/N

Figyelt kérdés

Van a lányom, napok múlva tölti a 18-at. Ő aztán igen sok mindenért rajongott, Scooby Doo, Winx, W.I.T.C.H., Barbi, négy napig Eperkéért is odavolt, aztán megint béna lett, és még sorolhatnám. Az utóbbi négy hónapban azonban beleszerelmesedett egy sorozatba. Nem tudom, milyen sorozat, se címét se semmit, csak azt, hogy a lányom, aki annyi mindenért odavolt világ életében, mégsem rakott egy darab posztert sem, tele rakta a szobáját ezzel a sorozattal. És nem helyes fiúk képével, hogy pl: az Alkonyatból odavan a vámpírért. Tehát nem egy vagy két színészbe szerelmesedett bele. Négy parafatáblát szereltetett fel az utóbbi időben az apjával, és arra mind képeslapokat, posztereket, könyvjelzőket rak ki, ami a sorozattal kapcsolatos. Neten is rendelt képeket, fényképeket itthonra, és a neten talált sorozattal kapcsolatos képeket is, különféle méretben + egy nagy posztert, amit szintén ő vághatott össze a programban, ahol rendelt + rendelt naptárt is, amin a sorozat karakterei vannak, persze ezt is ő csinálta... szólt előre nekünk, hogy jön majd a futár.


Ez nekem annyira bizarr. Max egy barbis vagy én kicsi pónimos posztert rakott ki régen, de az se maradt tovább három napnál, erre ez a rajongás már hónapok óta tart, és bekebelezte az egész szobáját.


Hozzáteszem, csinálja a dolgait, már amennyire a jelenlegi helyzet engedi, nem változott meg, és előttünk beszélni se beszél a sorozatról, mert tudja, nekünk kínai lenne. De azért mégis megfordul a fejemben... nem túl idős ehhez?


2020. nov. 23. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gond. Én ~20 évesen Doctor Who-s képeket raktam ki a szobámba. Én örülnék, ha tudnék ennyire rajongani valami iránt így 30+ évesen, nem pedig a szürke hétköznapok lennének, szóval még irigylem is egy kicsit. :)
2020. nov. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Hát 18 évesen már kicsit fura az említett dolgokért rajongani. Érdekes.

Majd kinövi, mindenki más ütemben nő fel. Őszintén szólva örülj, hogy inkább ilyen, mint egy szutykos r*banc, akinek már 16 évesen meg volt a fél gimi. Manapság sajnos az utóbbi a gyakori.

2020. nov. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem gyanús hogy ez is te vagy:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Már több ilyen ‘normális a lányom...?’ kérdést kiírt valaki, mindig más sztorival és mindig más korban volt a lány, de 18körül.

A stílus is hasonló.

Le kéne állni már.

2020. nov. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki kész?

Igenis kapitány!

Hangosabban!

Igenis kapitány!

ÓÓÓÓÓ!


Ki lakik odalent kit rejt a víz?

SpongyaBob kocka!

Sárga a színe és lyuk rajta tíz.

SpongyaBob nadrág!


F/40

2020. nov. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szulo kerdezne ilyet koronavirus lockdown alatt, hogy a gyereke elvan, meg tud ulni otthon a kis seggen, nem nyavalyog es nem az ereit vagdossa csendben?
2020. nov. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádlak 4es.


33 vagyok,rajongok Channing Tatumért,leesik a bugyim ha meglátom akárhol a neten,tvben.

Teszem hozzá gyerekem, férjem van.

2020. nov. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!