Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ismer bárki olyan embert, aki...

Ismer bárki olyan embert, aki MLM-ből, pilótajátékből gazdagodott meg? Ez történt ismerősömnél.

Figyelt kérdés

Meghívtak minket ismerősömék lakásra, "üzleti ügyben", persze gyanítottuk, hogy bepalizás, de tiszteletből elmentük. Meghallgattuk, túléltük, megköszöntük a lehetőséget.

Én azért rákérdeztem egyenesen, hogy figyelj, mégis mennyi hozzávetőlegesen az az összeg, amit te ezzel idáig kerestél? Hát, ugye ő még csak egy éve (!) van ebben benne, meg hát tény, hogy sokat kell dolgozni, meg járvány meg minden, de van értelme, mert ő már kerületi igazgató. Mondom miért nem kapsz akkor ennek a pozíciónak megfelelő fix bért, ami nyilván nem lenne kevés, és hogy lehetsz máris igazgató, ha még lényegében te is csak betanulsz? Hát mert ők ennyire jó emebrek, hogy megelőlegezték a bizalmat.

Amennyire levettem, az ismerősöm kb. pont annyit költött az egészre, mint amennyit eddig kivett a dologból beleszámítva a tengernyi munkaidejét, ami a szabadidejét jelenti - mert hát olyan jól megél ebből, hogy főállása van mellette, tehát meg sem él. Ehhez képest hatalmas sikerről és anyagi megtérülésről meséltek, amennyiben csatlakozunk ehhez a körhöz. Ehhez meg kell venni első körben a terméket természetesen.

Én azon gondolkodtam, hogy legtöbb embernek van ilyes ismerőse, aki biztosítással, vagy valamilyen csodaszernek hazudott gagyival házal. De olyan még nem láttam a környezetemben, aki VALÓBAN meg is gazdagodott volna ebből a dologból.

Ismer valaki ilyen embert? Jakuzzi, nagy ház, BMW, stb... Komoly a kérdés.



2021. jan. 1. 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/126 anonim ***** válasza:
88%

A legfelső 1-2% gazdag, mindenki más kapja a maradék csontokat. Így van felépítve a modell.

Nagynéném MLM-ből MLM-be menekült, volt hogy évekig (!) dolgozott mint az állat de alig kapott valamit.

2021. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/126 anonim ***** válasza:
87%
98% semmit vagy gombokat keres....
2021. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/126 anonim ***** válasza:
87%
A managert igazgatónak fordítják - köze nincs egy igazgatói pozícióhoz. Parasztvakítás. 😂
2021. jan. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/126 anonim ***** válasza:
86%

Én nem ismerek ilyen embert személyesen de nyilván minden cégnél vagy egy két tucat ilyen figura, a többiek meg csak kergetik a petákokat.


Horváth Oszkár rádiós műsorvezető, médiavállalkozó mondta a következőket egy rádióműsorban az MLM-ről, szerintem nagyon beszédes:


"Szeretném hogyha 17 év alatt ebben a zseniális műfajban kitermelődtek már volna azok az én ismerőseim is, akik ebből röhögve megélnek. Lehet hogy az ismerőseimmel van baj, hogy a legjobb egyetemeket végzett jó képességű csávók, és ők inkább a valódi tudásból akarnak megélni, tehát akkor bocsánat, az én hibám."

2021. jan. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/126 anonim ***** válasza:
81%

Én is találkoztam MLM-esekkel, egyik sem volt gazdag. Pl az egyik kb 10 éve beszélt nekem arról, hogy azért csinálja, mert passzív jövedelmet akar, szabad akar lenni, vesz majd egy Aston Martint és utazgat. Egyelőre nem úgy néz ki, hogy összejött neki.

Egy másik ismerősöm 1 éve Lux ügynök, csak ezt csinálja, a felesége meg Ausztriában eladóként dolgozik. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz náluk.

2021. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/126 anonim ***** válasza:
79%
Ja, és a családban is volt, 4-5 dologgal is próbálkozott, sőt, azt hiszem most is csinál valami ilyesmit.Anyagi helyzetéről annyit tudok, hogy múltkor ígértem neki valamit és mondta, hogy majd jövő kedden jön, mert akkor úgyis megy máshova is és ne fogyjon a benzin. (5km 200Ft)
2021. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/126 A kérdező kommentje:

Szép sztorik ezek.

Jut eszembe, nem is tudom, miért nem írtam, féltestvérem is foglalkozott ezzel. Valami hülye gyógycsokit árult, hívott anno előadásra. Most eltelt 10-15 év, a férjétől elvált, a két gyerekével bár elég jól megélnek, de nem a csokiból, hanem mert két műszakban dolgozik ápolóként, tisztes fizetésért.

2021. jan. 1. 21:48
 8/126 anonim ***** válasza:
25%
Attól függ hol dolgozol,van ahol szert tehetsz egy bizonyos jó összegre,és nem kell ezer embert behoznod érte. Azért mindenki tudja,még a vezetőség is,hogy nem fog senki dolgozni úgy,hogy behoz 100 embert,és 2 eurót kap :)
2021. jan. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/126 anonim ***** válasza:
11%
Ismerek.
2021. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/126 A kérdező kommentje:
8: pedig én pont úgy tudom, hogy elég sokan dolgoznak így :D. A java részük olyan, hogy előre tudják, hogy az ember semmire nem lesz jó, mert kb. egy alulszocializált valaki, de azért arra még ő is alkalmas, hogy pár ismerősét behülyítse. Az már mellékes, hogy akiknél ez nem sikerül, utána szóba sem állnak majd vele. Na ennyire segítenek ők az embereknek.
2021. jan. 1. 22:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!